ua en ru

"Новоросія" померла, не народившись": журналіст розповів про новий план Путіна

"Новоросія" померла, не народившись": журналіст розповів про новий план Путіна Фото: Бойовики (youtube.com/vice news)

Останнім придбанням РФ повинен стати Крим, вважає він

"Новоросія" померла, не народившись. Про це заявив журналіст Павло Казарін на сайті "Новое время".

"У березні 2014 го Крим сприймався росіянами як перша ластівка. Апетити імперського реваншу не помічали кордонів. Аляска, Казахстан, Прибалтика і Білорусь стояли через кому в райдері російського рейдера. Але вже через рік все змінилося. Виявилося, що Крим повинен стати не тільки першим, а й останнім територіальним придбанням. "Новоросія" померла, не народившись", - зазначив він.

"А перемелений війною Донбас Москва намагається перев'язати георгіївською стрічкою і вручити на утримання Києву", - додав Казарін.

До речі відомий журналіст розповів, як зупинити окупантів.

"Тому що хороша російська - мертвий росіянин. Не будь-який - але той, хто перетинає кордон України зі зброєю, повинен бути убитий. Тільки це може зупинити будь-яких окупантів", - додав Айдер Муждабаев.

Раніше журналіст процитував висловлювання російського сенатора про війну на Донбасі.

"Запитав у нього, що він думає з врегулювання конфлікту на Донбасі. "Тільки рипнитеся, спалимо вас нах*й", відповів чоловік в дорогому костюмі. Його формулювання передаю дослівно. Сьогодні вночі в США заявили про постачання зброї Україною. З одного боку, в пакет входить навіть добре розрекламований ПТРК Javelin. Цікаво, що з американцями за цей час я не зустрічався", - написав Цимбалюк.