ua en ru

Новий глава Держбюро розслідувань: родина володіє елітними будинками та ресторанами

Новий глава Держбюро розслідувань: родина володіє елітними будинками та ресторанами Фото: Глава ДБР Роман Труба (РБК-Україна)

Мати Романа Труби скуповує нерухомість

Сім'я нового голови Державного Бюро розслідувань скуповує елітну нерухомість і володіє рестораном у Львові. Про це пишуть "Наші гроші".

На початку 2017 року, мати голови Державного Бюро розслідувань Романа Труби зареєструвала на своє ім'я 300-метровий будинок в елітному районі смт Рудно, що в декількох кілометрах від Львова. Про це свідчить витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно. І цей будинок – не єдина власність у жінки.

Новий глава Держбюро розслідувань: родина володіє елітними будинками та ресторанами

Фото: Будинок матері глави ДБР Ольги Труби в Рудно (nashigroshi.org)

Крім того, вона володіє ділянкою, яка прилягає до цього будинку, ще однією ділянкою, яка розташована по сусідству і ще одним будинком, який знаходиться в тому ж районі і був викуплений шість років тому.

Влітку 2017 року мати голови ДБР оформила на себе ще одну житлову нерухомість – невелику квартиру, 24 квадратних метра на околиці Львова по станції Личаків.

Раніше за цією адресою перебувала залізнична станція, а зараз будівля використовується як житловий будинок. Декілька років тому родина чиновника викупила там ще одну квартиру, зовсім невелику, на 17 квадратних метрів.

З урахуванням того, що будівля колишньої залізничної станції невелика, то на даний момент сімейство володіє більшою частиною будівлі.

Мати Романа Труби, Ольга Труба працювала в сфері громадського харчування у Львівському науково-дослідному радіотехнічному інституті. Батько глави ДБР працював на станції "Підзамче" Львівської залізниці. Ні в Ольга, ні в її чоловіка немає свого бізнесу. Але шість років тому Ольга Труба зареєструвала на себе торговий знак на ресторан у Львові – "У лисого Мацька".
Крім того, родичі глави ГБР є власниками львівського ресторану "Манускрипт".

Відомо, що Роман Труба задекларував за 2016 рік дві квартири, будинок і готівку, а в якості заробітку вказав всього 19 тисяч гривень.

Ще в декларації вказаний автомобіль Toyota Avensis 2007 року випуску, а також акції Борщівського сирзаводу та Львівського інструментального заводу. Також Труба вказав, що за 2016 рік взяв майже 30 тис. гривень у кредит, заробив 19,1 тис. гривень, а його дружина - майже 3 тис. гривень. Ще 84 тис. гривень новий директор ДБР зберігав готівкою.

З 1997 року Роман Труба працював у Львівській прокуратурі. У 2013 році дослужився до посади прокурора Пустомитівського району Львівської області. На момент обрання директором ДБР обіймав посаду керівника департаменту ТОВ "Юридична компанія "Сектор права".

До речі, Королевська приховала дорогий особняк під Києвом.