ua en ru

Скандал зі священиком УПЦ МП: собаку забили до смерті цеглиною

Скандал зі священиком УПЦ МП: собаку забили до смерті цеглиною Фото: Собака (Колаж РБК-Україна)

У мережі неоднозначно відреагували на подію

У місті Кам'янське Дніпропетровської області священик УПЦ МП забив цеглиною до смерті собаку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив користувач Роман Зайцев.

Інцидент стався біля Свято-Миколаївського Собору Дніпропетровської єпархії.

"Священик собору Іоанн Назаров вбив собаку, просто біля церкви.
Зловмисно, з почуттям, з толком, з розстановкою. Раз по раз, опускав на голову беззахисної тварини свою бісівську правицю з цеглою", - написав він, уточнюючи, що інцидент стався ще до Нового року.

Скандал зі священиком УПЦ МП: собаку забили до смерті цеглиноюФото: Пес, якого священик бив цеглою (facebook.com/roman.zaytsev.37)

Скандал зі священиком УПЦ МП: собаку забили до смерті цеглиною

Фото: Священик Іоанн Назаров (facebook.com/roman.zaytsev.37)

"Сторож, почувши несамовитий вереск тварини, вибіг зі сторожки, зупинив скаженого попа. Той обсипаючи прокльонами, обіцяв наступного разу добити тварину остаточно і з цими словами пішов готуватися до служби", - розповів Роман.

Він так само написав, що охоронець церкви, якому належала собака, подзвонив до зоозахисників, і пізніше ветеринар оглянув тварину. Пес був в шоковому стані, скиглив, не реагував на голос, і через деякий час помер. У зв'язку з цим в поліцію було написано заяву.

Роман так само повідомляє, що у священика це вже не перше вбивство тварин, і свої дії той пояснив тим, що собака його обгавкала.

Користувачів мережі обурили такі дії священослужителя:

"Виродок! Гори в пеклі", "Покидьки сатанинські", "Гнати цих попів негайно з країни!", "Жах! Що за нелюдь? Як такі люди Богу служать?", "Куди світ котиться?", "Немає йому вибачення" , "Нехай повернеться все йому бумерангом", - пишуть люди.

Скандал зі священиком УПЦ МП: собаку забили до смерті цеглиноюСкріншот акаунта facebook.com/roman.zaytsev.37

Але, є й такі, які сумніваються в правдивості історії:

"Таких статей в день можна клепати десятками, ніяких прізвищ, точних відомостей - нічого! Розпалювання релігійної війни в чистому вигляді", "Ну, не знаю. Нагадує сюжет про розіпнутих хлопчиків в трусиках і про снігурів з відірваними головами, тільки навпаки", - пишуть інші користувачі.

Скандал зі священиком УПЦ МП: собаку забили до смерті цеглиною

Скріншот акаунта facebook.com/roman.zaytsev.37

Проте, в місцевій газеті міста Кам'янське через кілька днів після хвилі обурення в соцмережах була опублікована стаття, в якій йдеться про те, що собака насправді жива і по голові її ніхто не бив.

"У розпорядженні" Репортера "знаходиться висновок ветеринара, який оглядав собаку. Ніяких згадок про травму голови в діагнозі немає, хоча зоозахисники стверджують, що отець Іоанн добивав собаку цеглою саме по голові. У висновку сказано тільки про травму м'яких тканин задньої правої лапи і суглоба", - йдеться в статті, хоча висновок ветеринара не надано.

Скандал зі священиком УПЦ МП: собаку забили до смерті цеглиною

Скріншот акаунта facebook.com/roman.zaytsev.37

До речі, на тлі хвилі обурення, пов'язаної з діями некоротих священиків УПЦ МП, в мережі згадали розповів про кричущий випадок зі священиком московського патріархату, який відбувся 18 років тому.