ua en ru

Новий викид в Армянську: жителі окупованого міста показали жахливі наслідки екокатастрофи (фото)

Новий викид в Армянську: жителі окупованого міста показали жахливі наслідки екокатастрофи (фото) Колаж РБК-Україна

В окупованому місті продовжують страждати з-за шкідливих речовин

У Армянську в анексованому Криму після скасування окупантами режиму надзвичайної ситуації стався новий викид з заводу "Кримський титан". Про це розповіла Ксенія Бабич на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Про викид повідомили місцеві жителі в мережі 10 жовтня.

"В Армянську (Крим) - екологічна катастрофа. Знову викид, знову люди в опіках і діти. Жителі дуже переживають, що багато брехні, провокаторів, які говорять, що "все вирішується і все добре", - зазначила вона.

"Велике прохання, напишіть про це, розкажіть про людей - я допоможу з контактами з Армянська. Завтра люди хочуть вийти на протест і перекрити дорогу", - повідомила Бабич.

"Мене довели і я готова на все. У мене четверо дітей. Вранці був новий викид. Я викликала швидку, приїхав лікар і плаче. Я ридаю. На вулиці більше 15 хвилин вдень неможливо знаходиться - набрякає обличчя" - ось каже мені по телефону місцева мешканка, контакт якої я можу передати. UPD: Ще дуже багато фото і відео від місцевих жителів у відкритих пабликах "ВК" про сьогоднішній викид у повітря", - розповіла автор публікації.

Мешканка Армянська Тетяна Вакуленко у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте" повідомила про наслідки викидів. Відповідний запис був опублікований в спільноті "Чорний список Армянськ-Красноперекопськ".

"Вчора була в лікарні. Зверталася сама і дитину водила. У мене вчора опухли очі з ранку сильно і сверблять. Сиплий голос вже днів п'ять.

В приймальному спокої подивилися і поставили діагноз "гостра алергічна реакція і гострий ларингіт токсичного ґенезу". Точний тільки після аналізів. Але окуліста і ЛОРа у нас немає. Тому поки що тільки ці слова", - розповіла Тетяна.

Фото: Алергія (vk.com/4s_armjansk)

"У лікарні зустріла знайому, у них зранку обсипало дитину однорічну, теж гостра алергічна реакція. Всі лікарі хором говорять, що це через викиди. Йому поставили укол проти алергії і все пройшло", - зазначила вона.

"Приїхавши додому, очі опухли ще більше. Я викликала швидку, так як вже було дуже сильно. Поставили укол внутрішньовенно і в попу. Через 10 хвилин став спадати набряк.. очі, горло, вуха розклало (були закладені останні три дні) горло перестало боліти, залишилося тільки першіння і з'явився голос!" – повідомила жінка.

Фото: Алергія (vk.com/4s_armjansk)

"У когось ще були подібні випадки? Нічого не зрозумію.. я думала у нас ГРЗ або грип. Не розуміла, чому я лікую всіх дітей, але ніяк не проходить!" – зазначила вона.

"А багато хто стверджує, що в місті все чудово. Якщо у вас ще не накопичилося і організм поки ще сам виводить цю погань, це не означає, що у вас все відмінно. Всьому колись приходить знос. Фото моїх очей, діагноз і фото малюка", - написала Тетяна.

За її словами, у неї троє дітей і всім їм погано. Виїхати з міста вона з різних причин не може.

Новий викид в Армянську: жителі окупованого міста показали жахливі наслідки екокатастрофи (фото)

Скріншот поста (vk.com/4s_armjansk)

Новий викид в Армянську: жителі окупованого міста показали жахливі наслідки екокатастрофи (фото)Новий викид в Армянську: жителі окупованого міста показали жахливі наслідки екокатастрофи (фото)

Скріншот коментарів (vk.com/4s_armjansk)

Новий викид в Армянську: жителі окупованого міста показали жахливі наслідки екокатастрофи (фото)

Скріншот поста (facebook.com/kseniababich)

Раніше повідомлялося, що в Армянську школи відновили роботу.

Нагадаємо, в окупованому Армянську скасували режим надзвичайної ситуації.

До речі, у мережі шоковані скасуванням НС в Армянську.

Кримські краси (видео: STYLER.rbc.ua)