ru ua

Януковича можуть доставити в Україну: названа головна умова

Януковича можуть доставити в Україну: названа головна умова Фото: Андрій Мосієнко/Уніан

Доставити Януковича з Росії складно, але це можливо

Відео: YouTube/ Espreso.TV

Екс-президента Віктора Януковича, якого засудили до 13 років позбавлення волі за державну зраду, можна силою доставити в Україну з РФ для відбування покарання. Але це можливо тільки завдяки двом факторам. Про це заявив колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун на телеканалі Еспресо.TV.

За його словами, єдина можливість витягнути Януковича з Росії – це провести спецоперацію, але зараз в України немає ні сил, ні можливості, ні "політичного духу", щоб провести таку операцію.

Він пояснив, що в основному все залежить від бажання керівництва країни, яке також боїться проводити таку серйозну операцію, оскільки вона може провалитися.

Януковича можуть доставити в Україну: названа головна умова

Віктор Ягунов/Скріншот з відео

"Є небезпека, що ця операція може провалитися. А у нас дуже багато людей хочуть будувати державу в білих рукавичках, з чистою совістю і залишитися в історії якщо не миротворцями, як мінімум переможцями. А тут є небезпека, що такі операції не завжди можуть проходити гладко й чисто. На жаль, у нас зараз немає такого лідера, який міг би взяти на себе таку відповідальність", - зазначив Ягун.

Крім того, він також підкреслив, що РФ може надати Януковичу російське громадянство і завити про те, що вона не видає своїх громадян.

Нагадаємо, що захист Януковича вважає винесений йому вирок політичним переслідуванням. Про це після завершення процесу заявив його адвокат Олександр Горошинський.

Раніше повідомлялося, що Януковича визнали винним у тому, що він звертався до президента Росії Володимиру Путіну з закликом ввести війська в Україні. Про це заявив суддя Оболонського райсуду Владислав Дев'ятко.

Ми також повідомляли про те, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про завершення збирання доказів для підозр віддали наказ стріляти в людей під час Революції гідності.