ru ua

"Обама, допоможи": в мережі висміяли "санкційні" вимоги Путіна до США

"Обама, допоможи": в мережі висміяли "санкційні" вимоги Путіна до США Фото: Путін і Обама (youtube.com)

Користувачі соціальних мереж відреагували на ультиматум самовпевненого російського гаранта Бараку Обамі

Російська Федерація вимагає від Сполучених Штатів Америки скасувати всі санкції, введені США проти РФ після анексії Криму і початку війни на сході України, для поновлення співробітництва у сфері утилізації плутонію. Як пише РБК-Україна, про це йдеться в документі, внесеному президентом РФ Володимиром Путіним на розгляд у Держдуму.

Також Росія вимагає компенсувати завдану їй санкціями шкоду. Крім того, для відновлення дії укладеного з США угоди про утилізацію, Москва наполягає на скороченні кількості американських військових в країнах, що вступили до НАТО після 1 вересня 2000 року, до рівня, на якому вони знаходилися 16 років тому.

Ще Кремль вимагає скасування так званого "закону Магнітського", згідно з яким Вашингтон може накладати санкції відносно росіян, причетних до порушення прав людини.

До речі, ультиматум Путіна розсмішив користувачів соціальних мереж. Особливо вони виділили пункт про вимогу відшкодування Вашингтоном збитків від санкцій РФ.

"Обама госпіталізований. Джерела повідомляють, що президент ледь не помер від сміху, коли дізнався, що Путін щось вимагає від нього", - написав "Сірий Кардинал".

Раніше у мережі запропонували скинутися на "кілера" для Путіна.