ua en ru

"Скривджені життям": соцмережу обурило покарання для "героя парковки" в Києві

"Скривджені життям": соцмережу обурило покарання для "героя парковки" в Києві Фото: Парковка (pixabay.com/ru/users/fill)

Користувачі обговорюють інцидент, який стався в Деснянському районі

Соцмережа розлютив перехожий, який вирішив провчити "героя парковки" в Києві. Чоловік заскочив на капот припаркованого на тротуарі автомобіля і зробив вм'ятину. Про це повідомляється на сторінці спільноти "Троєщина ВК" в соціальній мережі Facebook.

"Герой паркування. Стояв курив на балконі. Дивлюся - йде хлопець, застрибує на капот. Трохи пострибавши - пішов далі. У козла на капоті залишилася велика вм'ятина", - сказано в повідомленні.

"Скривджені життям": соцмережу обурило покарання для "героя парковки" в Києві

Скріншот поста (facebook.com/Троещина-ВК)

У коментарях користувачі розділилися на два табори. Дехто підтримав перехожого і написав: "Молодець хлопець". Однак більшість засудили такий вчинок.

"Хлопці, машина грошей коштує! І якщо знайдуть цапа, який пострибав на капоті, впевнена, пострибають на ньому! І правильно зроблять!" – обурилися юзери

"На моїй машині це був би його останній у житті стрибок", - пишуть в мережі.

"Скривджені життям": соцмережу обурило покарання для "героя парковки" в Києві

"Таку х*інь тільки й пишуть люди, ображені життям, у яких машини немає!" – додали в коментарях.

"Господи, яка дурниця. Ну да, ставити так машину - це хамство. Але псувати чужу власність?! Хвалити відверте хуліганство?! Машину можна відігнати за дві хвилини, а от вм'ятину після "борця за порядок" виправляти доведеться за гроші, між іншим", – зазначили в коментарях.

раніше українців обурило навала "героїв паркування".