ua en ru

"Зубожіння йде": кримчани заявили, що вони "живуть як бомжі"

"Зубожіння йде": кримчани заявили, що вони "живуть як бомжі" Фото: Крим (pixabay.com/ru/users/enelene)

Жителі півострова не можуть навіть накопичити грошей через низькі зарплати

У Криму значно погіршився рівень життя. Про це говорять місцеві жителі, передає "Крим Реалії".

Напередодні експерт по Криму з РФ Ігор Рябов заявив, що рівень безробіття на півострові становить близько 1%, пенсії вище, ніж на материковій Україні, так і в цілому рівень життя зростає. Самі ж люди стверджують, що їм доводиться не жити, а виживати в таких умовах.

Відео: Жителі Криму розповіли про рівень життя на півострові (facebook.com/krymrealii)

"Російський казки оратор розповідає про Степашу і Хрюшу. Зараз накопичити грошей неможливо. Зарплата в середньому 15 тис. руб., може 18 десь. У вчителів виходить 20 тисяч максимум. Зубожіння йде повністю", - заявив кримчанин.

Інший місцевий житель зазначив, що середня зарплата на півострові становить близько 10 тис. руб. таким чином купівельна спроможність прирівнюється до 2,5 тис. грн.

"При Україні у мене пенсії вистачало і залишалося ще. Зараз я ледве дотягую. Силовики – так, хороші пенсії і зарплати отримують, а прості люди живуть як бомжі", - додав третій кримчанин

Нагадаємо, що кримчани "стогнуть" під вагою обіцяних окупантами багатств. Це випливає з коментарів кримчан, які вони постять в соцмережі.

Так, наприклад, в соцмережі Twitter люди пишуть слова обурення і розчарування. "Крим.

"Зате у вас великі зарплати і пенсії", - часто чую я. Ось ватка все частіше постогнує від цих незліченних багатств", - написали в "Кримському бандерівця" в Twitter.