Перевертні в охороні: чого варто остерігатися при виборі агентства безпеки

STYLERLIFE        28.10.2016 - 07:58
Фото: До вибору охоронного агентства варто підійти серйозно (guns.allzip.org)
Фото: До вибору охоронного агентства варто підійти серйозно (guns.allzip.org)

З-за низьких зарплат працівники охоронної фірми можуть бути у змові з злодіями, - вважають в пультовом охоронному агентстві "Сіріус"

На правах реклами

Від співробітників-перевертнів, здатних увійти у змову зі зловмисниками, не застрахований ніхто. При підключенні сигналізації, співробітники пультової компанії отримують схему приміщень, що охороняються, інформацію про клієнта, можуть оцінити можливі місця проникнення. Так само, на пульті видно, коли зазвичай клієнт ставить під охорону і знімає з охорони.

Зазвичай пограбування по наводці співробітників-перевертнів відбувається за наступним алгоритмом: співробітник-перевертень оцінює, скільки можна отримати від угоди і вкрасти у клієнта. Аналізується сфера занять та зв'язку клієнта. Аналізуються шляхи проникнення, технічна укріпленість, перевіряється наявність відеоспостереження. На пульті береться розклад постановки і зняття з охорони охоронюваного об'єкта. Визначається спосіб ігнорування тривоги (відключення сигналізації, "підвисання" пульта, та інше).
Щоб убезпечити себе від цього, потрібно дуже ретельно підійти до питання вибору охоронної компанії:

1. Вибирати тільки успішну компанію, яка дорожить своєю репутацією.

2. По можливості дізнатися, наскільки здорова атмосфера всередині колективу;

3. Спробувати перевірити можливі зв'язки як керівництва, так і рядових співробітників з кримінальним світом. Іноді власниками охоронних компаній можуть бути колишні бандити.

4. Уникати посередників. Якщо на тривоги по субпідряду реагують інші компанії, то Вашої конфіденційною інформацією вони володіють.

Матеріал підготовлений за підтримки Служби Безпеки "Сіріус".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся