ru ua

Обвинувачений у вбивстві випускниці в Тернополі заявив, що його катували заради зізнання

Обвинувачений у вбивстві випускниці в Тернополі заявив, що його катували заради зізнання Колаж РБК-Україна

16-річний підліток досі перебував під вартою

Підозрюваний у вбивстві випускниці Ірини Мукоед заявив, що його катували задля зізнання у скоєнні злочині. Відео розповіді 16-річного Василя опублікувало видання "Новини Тернополя 20 хвилин".

За словами підлітка, поки поліцейські вели його до слідчого, вони вибили з нього зізнання.


Відео: Василь стверджує, що його змусили зізнатися поліцейські (youtube.com/Новини Тернополя 20 хвилин)

"Я питаю: ви мене що, бити будете, кажуть - ні, ми тебе будемо закопувати. Потім один з них погрожував, що відріже мені статевий орган. Нарешті, зупинили авто посеред дороги, заламали мені руки і вивели за кущ, щоб з дороги не було видно. Зняли штани, светр задрали на голову і кажуть: розповідай все!" - розповів у суді Василь.

Підліток розповів ,що коли він відмовився говорити що-небудь, оскільки не причетний до злочину, правоохоронці погрожували, що заріжуть його брата. Потім в машину сів ще один поліцейський, який почав бити в голову Василя.

"Потім довели ножа, напевно той, яким вбили ту дівчинку. Кажуть, візьми в руку. Я взяв і поклав на стіл. Нарешті, сказали, що все доведуть і мене все одно посадять", - додав підліток.

Відео: Жителі села не вірять у те, що підліток скоїв вбивство (youtube.com/Новини Тернополя 20 хвилин)

Односельці не вірять у провину хлопчика. Вони зазначають, що він не міг вчинити вбивство, оскільки його зростання близько 120 см, а у Ірини – 175 см. При цьому люди кажуть, що дівчина займалась спортом.

Раніше поліція оприлюднила докази провини підлітка у вбивстві випускниці з Тернополя.