ua en ru

У Львівській області маршрутник цинічно познущався над вдовою Героя АТО

У Львівській області маршрутник цинічно познущався над вдовою Героя АТО Фото: Маршрутка (РБК-Україна)

Розплакавшись від образи, жінка змогла сфотографувати номер маршрутки

Користувачі соціальної мережі Facebook вибухнули гнівом через цинічного інциденту на Львівщині: їх розлютив водій маршрутки, який насміхався над вдовою Героя АТО. Про це повідомив Любомир Микитчак в спільноті "Мій Самбір" у Facebook.

За його словами, жертвою моральних знущань в маршрутці "Самбір - Рудки - Львів" стала Ілона Дорошенко, молода вдова загиблого в серпні 2014 року на Донеччині Володимира Дорошенка.

"Зайшла з сином у маршрутку на Львів. Показую водієві посвідчення на безкоштовний проїзд і тут все почалося, як в страшному сні. Шофер мене звинувачував у всіх смертних гріхах. Мовляв, посвідчення не таке і невідомо, де ще це мій чоловік загинув. І це все при моєму дворічному синові, який батька так і не побачив живим. Поруч з водієм сидів його товариш, так він ще теж сміявся наді мною. Ніби хочу їхати на халяву. Я таких знущань не витримала і заплатила", - цитує жінку Микитчак.

Після почутого вона на всякий випадок зателефонувала у військкомат і уточнила, чи нічого не змінилося в правилах надання пільг членам сімей загиблих учасників АТО. Проте їй відповіли, що все залишилося як і раніше, і нападки маршрутників - це їхня особиста примха.

Виходячи на своїй зупинці, Дорошенко присоромила водія за його поведінку, однак замість вибачень почула чергову порцію образ на свою адресу.

alt

Скріншот з посади facebook.com/groupssambir

Розплакавшись від образи, жінка змогла сфотографувати номер маршрутки. На наступний день з нею зв'язався власник маршруту, попросив вибачення і пропонував взяти гроші.

alt

Скріншот з посади facebook.com/groupssambir

"Я, звичайно, не взяла, мені важливіше, щоб водій подивився в очі і попросив вибачення. Мені сказали, якщо сама прийду на вокзал, то може він і вибачиться. Це взагалі знущання. Хіба мій чоловік заслужив таке ставлення? Або я, яка зараз сама виховую дворічного сина?" - поскаржилася ображена жінка.

Слід відзначити і той факт, що ніхто з пасажирів маршрутцки не заступився за беззахисну вдову.

Пост про прикру ситуацію зібрав безліч коментарів обурених українців.

"Хамло треба наказувати!" - написав один юзер.

"Так це ж бидлота, але їм наказує шеф так робити, і воно робить, тому що воно є раб, голову схилить і виконує. Завдяки тим хлопцям-Героям, ви, мерзотники, можете заробляти і жити спокійно! Але Бог все бачить і за все спитає!" - додав інший користувач.

alt

Скріншот з посади facebook.com/groupssambir

Крім того, в коментарях Микитчак уточнив, що після інциденту Дорошенко все ж звернулася до мера міста Самбір зі скаргою, після чого між ним і перевізником відбулася жорстка розмова. Зокрема, він зажадав від власника маршрутки, щоб той розібрався в ситуації і покарав хама.

alt

Скріншот з посади facebook.com/groupssambir

Раніше головний бухгалтер автовокзалу в Каневі Черкаської області накинувся з образами та погрозами на матір загиблого бійця АТО.