ua en ru

"Дуже великі ризики": Осмаєв пояснив рішення відмовитися від публічного прощання з убитою Окуєвою

"Дуже великі ризики": Осмаєв пояснив рішення відмовитися від публічного прощання з убитою Окуєвою Фото: Аміна Окуєва і Адам Осмаєв з командувачем НГУ (facebook.com/adamosmayev)

Доброволець АТО померла від отриманих поранень в результаті обстрілу її автомобіля

Сім'я убитої в Глевасі Аміни Окуєвої відмовилася від публічного прощання в цілях безпеки. Про це заявив чоловік бійця АТО Адам Осмаєв, слова якого опублікував журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"На жаль, щоб попрощатися з Аміною ми не змогли запросити навіть близьких друзів в мечеть, з міркувань безпеки. Дуже великі ризики. Зрозумійте нас, будь ласка, це не неувага, мені самому хотілося б, щоб Аміна була серед всіх друзів, всіх, хто її знав. Але війна триває, ми розуміємо, що ворог поруч, і російські спецслужби можуть використати трагедію, щоб зробити новий теракт. Не можна наражати на небезпеку людей. Тому в мечеті було кілька людей", - пояснив Адам Осмаєв.

"Дуже великі ризики": Осмаєв пояснив рішення відмовитися від публічного прощання з убитою Окуєвою

Скріншот поста (facebook.com/butusov.yuriy)

"Скоїли як прийнято у мусульман джаназа-намаз - це за православним обрядом заупокійна молитва. Будемо молитися за Аміну і завтра вранці. Аміна буде похована там, де вона хотіла. У нас є підтримка наших друзів, спасибі Антону Геращенко, який взяв на себе організаційні питання. Я буду продовжувати боротьбу, заради якої Аміна віддала життя", - додав чоловік убитої Окуєвої.

Нагадаємо, що добровольця АТО Аміну Окуеву вбили ввечері в понеділок, 30 жовтня, в районі селища Глеваха Київської області. Автомобіль, в якому вона перебувала разом з чоловіком, обстріляли невідомі. Від отриманих поранень жінка померла.

Це не перший замах на сім'ю добровольців АТО. У червні цього року під виглядом журналіста з Аміною Окуєвої і Адамом Осмаєвим зустрівся кілер. В автомобілі він дістав з коробки Глок і вистрілив у груди Осмаєва. У відповідь Окуєва зробила кілька пострілів зі свого пістолета Макарова.

Раніше мати вбитої Окуєвої розповіла про призначення доньки.