"Дуже швидко розчарувалися": журналіст розповів про втечу прихильників "російского світу" з Донбасу

"Дуже швидко розчарувалися": журналіст розповів про втечу прихильників "російского світу" з Донбасу
Фото: Прихильники "російского світу" (flickr.com-narengoyn)

Багато людей виїжджає з окупованих територій

Прихильники "російского світу" розчарувалися в "ЛДНР" і виїжджають з Донбасу до Росії. Про це розповів журналіст Андрій Діхтяренко в інтерв'ю "Апострофу".

Він зазначив, що в маленьких селищах і містечках, немає взагалі ніякої роботи.

"Краща соціально-економічна ситуація, на мій погляд, зараз в Донецьку, на другому місці - Луганськ, а потім вже все решта. В принципі, так було і раніше. Багато проблем з тим, що дуже мало роботи. Працездатні люди постійно виїжджають, залишаються люди похилого віку, ті, хто вже не може змінити своє життя. Люди, які підтримували Україну, переїжджали і продовжують переїжджати в Україну", - сказав журналіст.

"Ті, хто були прихильниками "російського світу", теж дуже швидко розчарувалися в угрупованнях "ЛДНР" і вони виїжджають на заробітки в Росію", - розповів Діхтяренко.

Відео: Андрій Діхтяренко (youtube.com/Апостроф)

Журналіст додав, що на окупованих територіях залишаються люди з різних причин. Когось тримають родичі, а хтось сподівається, що все-таки на Донбасі буде нормальне життя.

"Дуже часто не можуть виїхати ті, у кого там родичі. Наприклад, твоя мати - інвалід, і ти знаєш, що без тебе вона не проживе. Тоді, навіть будучи українським націоналістом, ти все одно залишишся в Донецьку. Є також люди, які вважають, що у них нічого не вийде в Росії або в Україні, а там у них є хоч щось, наприклад, нерухомість", - підсумував журналіст.

Раніше стало відомо, що найбільше хвилює мешканців Донбасу.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся