ua en ru

В Одесі двох новонароджених залишили на вулиці

В Одесі двох новонароджених залишили на вулиці Фото: ніжки немовляти (colady.ru)

На вихідних в Одесі перехожі виявили покинутих немовлят

В Одесі в різних районах біля лікарень залишили двох новонароджених малюків - шестиденного Івана і дводенну Ганнусю, повідомляє ТСН.

Завдяки небайдужим і поліції, малюків забрали з холоду та передали в реанімаційне відділення. За словами медиків, вже давно так просто на вулиці матері не залишали своїх немовлят. Наразі діти почувають себе добре.

За словами лікарів, хлопчик Ваня народився доношеним, швидше за все, пологи проходили в лікарні, а от дівчинку Аню знайшли, коли їй було всього два дні, і народилася вона вдома недоношеною.

"Була дуже велика небезпека для її життя, тому що переохолодження для новонародженої дитини – це дуже небезпечно, і від цього новонароджена дитина може померти. Її досить швидко знайшли і зараз ніщо не загрожує її здоров'ю, ну крім того, що дитина залишилася сама", – сказала завідуюча відділенням інтенсивної терапії Сиволап Наталія.

Медики намагаються зробити все, щоб кинуті діти не відчували себе самотніми. Хлопчик навіть вже вимагає носити себе на руках. Щойно зголодніє, відразу дає знати, що треба його годувати.

Нагадаємо, до одеської лікарні підкинули немовля в сумці і з запискою.