В Одесі пройшов традиційний фестиваль Гуморина 2017

Неділя 02 квітня 2017 20:00
В Одесі пройшов традиційний фестиваль Гуморина 2017
Фото: Гуморина в Одесі 2017

Це був наймасштабніший фестиваль гумору в Південній Пальмірі за останні сім років

В Одесі, в суботу, 1 квітня, відбувся традиційний фестиваль гумору і сатири Гуморина. Кілька років, через ситуацію в країні, масштабного свята в Південній Пальмірі просто не влаштовували. З 2014 року клоунський фестиваль "Комедіада", організований знаменитими одеськими "Масками", три роки поспіль на самоті влаштовував ходу по Дерибасівській і давав вистави біля Дюка.

У цьому році організатори вирішили влаштувати "велику Гуморину" — з масштабним комік-парадом і розвагами. Варто відзначити, що в місто біля Чорного моря приїхало багато туристів не тільки з України, але також з Молдови, Білорусії та Ізраїлю.

Сам парад очолювали клоуни "Комедіади": в рожевому лімузині сиділи Георгій Делієв, Наталія Бузько, Борис Барський і приїхав на їх запрошення знаменитий іспанець Лео Бассі — клоун з світовим ім'ям. Останній не розлучався з жовтою качечкою, новим символ свята, який замінив усміхненого морячка-одесита .

З'явився на Гуморині і Дарт Вейдер в оточенні штурмовиків, гвардійців імператора і Чубакка.

Крім того, на Грецькій площі заснували фестиваль поїдання пончиків, біля Дюка відбулося реаліті-шоу, на Ланжеронівській провели одеське "Еврослышание", біля Воронцовського палацу Ігор Кондратюк зібрав любителів караоке. Наостанок на головній сцені виступали "Час і скло", "Ляпіс 98" та "Гриби". Напевно, ніхто не очікував, що глядачів буде так багато — натовп меломанів витоптав всі газони від Оперного театру вниз по вулиці Ланжеронівській. Але все пройшло, на щастя, без ексцесів, і це головне.

опубліковано зачаровують відео шоу на відкриття "Французької весни".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся