ua en ru

Одеситку, яка народила відразу п'ятьох дітей, кинув чоловік

Одеситку, яка народила відразу п'ятьох дітей, кинув чоловік Фото: Діти, яких народила одеситка (instagram.com/odessafiver)

Про це багатодітна мати повідомила на сторінці в Instagram

Одеситка, яка в 2016 році народила відразу п'ятьох дітей, розлучилася зі своїм чоловіком. Оксана Кобелецька повідомила про це на своїй сторінці в Instagram.

"Щоб уникнути недомовок і дезінформації, пліток і пересудів змушена винести особисту інформацію. Мені складно про це говорити, але з батьком моїх дітей, Сергієм Семеновим, ми офіційно розійшлися", - написала вона.

"Кілька місяців тому він з'їхав, а найближчим часом я планую оформити це документально. Коментарі давати на цю тему не готова, дуже важко обговорювати. Прошу вас, як тільки зможу - я викладу про це пост, а поки, не смикайте нас на цю тему. Дякуємо за розуміння і бережіть свої сім'ї", - додала Оксана.

altСкріншот з instagram.com/odessafiver

Нагадаємо, що Оксана Кобелецька працювала аналітиком комунального підприємства "Міський інформаційно-аналітичний центр". З чоловіком Сергієм та 3-річною донькою Алісою вони жили в комунальній квартирі. Новонароджених назвали Денисом, Владиславом, Давидом, Дарією та Олександрою. Але в 2016 році міська рада Одеси подарувала сім'ї 5-кімнатну квартиру.

До речі, у Вінниці 4-місячна дитина випала з 11-го поверху.