В Одеському медуніверситеті спробували влаштувати диверсію під час візиту прем'єр-міністра

В Одеському медуніверситеті спробували влаштувати диверсію під час візиту прем'єр-міністра
Колаж РБК-Україна

В ОНМедУ триває боротьба за владу

Між поверхами на сходах у ректораті ОНМЕдУ була розлита ртуть, рятувальники евакуювали людей з будівлі. Сталося це в той момент, коли ситуацію в медуніверситеті коментували прем'єр-міністр Володимир Гройсман та голова МОЗ Уляна Супрун.

Вдень 10 вересня, після ранкової спроби захоплення Вузу колишнім ректором Валерієм Запорожаном і його командою, один з прихильників звільненого ректора спеціально розлив у коридорі велика кількість ртуті.

"Між поверхами на сходах у ректораті ОНМедУ розлита ртуть, присутніх намагаються евакуювати, — повідомив керівник прес-служби Одеського національного медичного університету Ярослава Вітко. — Я неодноразово спостерігала як для того, щоб "викурити" активістів з приміщення будівлі "мінували". Але таке на моїй пам'яті вперше. Що ж, досить оригінально".

В Одеському медуніверситеті спробували влаштувати диверсію під час візиту прем'єр-міністра

Фото: uc.od.ua

Співробітники ОНМедУ дізналися про інцидент тільки тоді, коли приїхали рятувальники, яких викликав проректор Ігор Пастернак. Представник громадськості Ірина Потоцька висловила припущення, що "... провокація потрібна тільки з однією метою — увійти в кабінет проректора за документами, що викривають злочини".

Цікаво, що ртуть розлили як раз в той момент, коли в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун назвала дії Запорожана і його команди по рейдерському захопленню ОНМедУ незаконними і зробила акцент на легітимності виконання обов'язків ректора Владленою Дубініної, а також в той же момент, коли прем'єр-міністр Володимир Гройсман рішуче вимагав "викласти в підлогу" рейдерів медуніверситету.

В Одеському медуніверситеті спробували влаштувати диверсію під час візиту прем'єр-міністраФото: uc.od.ua

Поліція затримала разливателя ртуті. Ним виявився колишній соратник колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі Юрій Тебенко, який рік тому допомагав екс-губернатору прориватися через державний кордон України. Зараз він є прихильником Запорожана. За інформацією радника глави ГУНП в Одеській області Руслана Форостяка, Тебенко отримав адміністративний штраф за хуліганство.

Вже сьогодні стало відомо, що цирк двоеректорства в Одеському медуніверситеті триває: "Кульмінація циркової програми від команди Запорожана: з'явитися в приймальню до в. про. ректора Дубініної Владлени Геннадіївни і не пускати її на своє робоче місце", - повідомила Я. Вітко.

Тарабрин знову ж махаючи "призначенням", підписаним самопроголошеним Сухіним, стверджує, що це його кабінет. Він зайняв собою весь дверний отвір і не дозволяє зайти в кабінет Владлене Геннадіївні", - повідомляє прес-служба ОНМедУ.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що экс-ректор ОНМедУ Запорожан пішов на штурм внз і заблокував видачу зарплат і стипендій.

А також писали про те, що ректора Одеського медуніверситету звільнено: з'явилися подробиці.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся