ua en ru

В Одеській області батьки відмовляються робити щеплення від кору дітям з релігійних міркувань

В Одеській області батьки відмовляються робити щеплення від кору дітям з релігійних міркувань Фото: Батьки не роблять дітям щеплення (РБК-Україна)

В одній зі шкіл 60 дітей ніколи не проходили вакцинацію

В Одеській області в одному районі на кір захворіли два десятки людей. Про це повідомляє ТСН.

В одній із шкіл з 300 дітей близько 60 учнів ніколи не проходили вакцинацію. Як кажуть медики, батьки відмовляються від щеплень нібито з релігійних міркувань.

Повідомляється, що з 20 осіб, хворих на кір, двоє дорослих, решта – діти. Найбільша кількість хворих у Виноградівці. Єдина місцева школа тут закрита на карантин.

З початку року в Одеській області на кір вже перехворіли понад півтисячі осіб. Дворічна дівчинка і трирічний хлопчик померли від ускладнень хвороби. Вони не були вакциновані.

Нагадаємо, що Моз вводить запобіжного заходу у 3 областях для боротьби з кором.

"У зв'язку зі спалахом кору в Україні Міністерство охорони здоров'я спільно з Міністерством освіти і науки України намагаються не допустити подальшого поширення інфекції. У трьох областях з найбільшим числом хворих - Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській - діти, які не отримали щеплення від кору, не допускаються до відвідування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, є одним з основних способів запобігти поширення спалаху інфекції", - наголошується в повідомленні.

Зазначено, що на початок вересня в Україні зареєстровано 1627 випадків кору, двоє дітей в Одеській області померли. Найбільше випадків зареєстрували в Івано-Франківській (747 випадків), Одеській (589 випадків) та Тернопільській (70 випадків) областях.