ru ua

В Одеській області сім'я побила дворічного хлопчика

В Одеській області сім'я побила дворічного хлопчика Фото: Іграшка (РБК-Україна)

Маленька дитина з вини родичів перебуває в реанімації у важкому стані

У селищі Доброслав (раніше Комінтернове) Одеської області була сильно побита дитина. Василь Олійник, якому рік і 11 місяців, поступив у відділення лікарні вночі з 8 на 9 липня у важкому стані, передає ТСН.

Головна медсестра лікарні Доброслава розповіла, що дитина прибула до них у відділення о другій годині ночі. Співробітники викликали поліцію, був оформлений відповідний протокол. Після огляду педіатра, хлопчика відправили в Одесу в Слобідське відділення.

Рідний батько дитини Володимир Олійник розповів, що хлопчик зараз у важкому стані, у нього множинні переломи та черепно-мозкова травма. Він стверджує, що про подію йому розповіли на роботі колеги, після чого він зі своєю матір'ю відразу приїхав в лікарню.

"Моя дитина поступила у неділю вночі, 9 липня, в дитяче відділення Доброславської поліклініки, його звідти направили на Слобідське відділення в Одесу і там його залишили, тому що він був у важкому стані. Лікар Наталія Петрівна сказала, що дитина у важкому стані в реанімації, у неї сильні побої, крововилив у мозок, черепно-мозкова травма і сім зламаних ребер. Хлопчику всього 1 рік і 11 місяців", – розповів батько маленького Василя.

За словами Володимира, він з дружиною Христиною (мамою хлопчика) в розлученні і з сином бачиться рідко. Жінка виховує дитину зі своїм новим чоловіком, який нібито і побив хлопчика. У Христини є ще 5-річний син. Хлопчика забрали і зараз він тимчасово проживає з її братом.

"Мама б не змогла так побити дитину, я більш ніж на 100% впевнений, що це зробив її майбутній чоловік. Тому що ми з нею в розлученні, а вона його зараз просто прикриває", – зазначив Володимир.

Він заявив, що поліція нічого не робить і "не чіпає їх", оскільки немає жодних доказів побиття дитини.

"Але я впевнений, що це зробив він. Упевнений. Тому що це було у них вдома поруч із Доброславом, в селі Зоріново. Він надійшов звідти з усіма цими травмами", – зазначив батько дитини.

Володимир Олійник додав, що чоловік, з яким живе його колишня дружина є колишнім кримінальником і раніше сидів за крадіжки.

Батько дворічного Василя викликав соціальну службу, щоб перевірити умови, в яких живе його син. Також він буде подавати прохання про те, щоб матір дитини Христину позбавили батьківських прав.

"Робили сьогодні акт обстеження житла її (Христини – ред). Соціальна служба приїхала розглядати ситуацію про позбавлення батьківських прав. Там обставини не кращі звичайно. У них приватний будинок такий... та там вся сімейка їх живе. Добре, що брат Христини приїхав і забрав другу дитину", – зазначив Володимир Олійник.

За його словами, коли він приїхав провідати сина, на нього налетіла теща (мама Христини), мовляв, що це він винен, що приїхали соціальні служби, поліція та інші органи.

Бабуся постраждалої дитини Ольга (мати Христини), в свою чергу, розповіла, що в усьому винен рідний батько хлопчика (Володимир – ред.), який випиває і нібито в нетверезому стані зламав своєму синові сім ребер. Також вона додала, що хлопчик отримав травму голови, коли гуляв на вулиці, спіткнувся за собачий ланцюг і розбив голову об камінь.

До речі, на Донеччині чоловік намагався задушити маленьку дівчинку.