ru ua

Односельці обвинуваченого у вбивстві випускниці хлопця розповіли про його "захоплення"

Односельці обвинуваченого у вбивстві випускниці хлопця розповіли про його "захоплення" Фото: Підозрюваний у вбивстві (press-centr.com/ua)

У головного підозрюваного у вбивстві Ірини Мукоїд з Тернопільської області неодноразово виявлялися садистські нахили

Головний підозрюваний у вбивстві Ірини Мукоїд з Тернопільської області знущався над тваринами і знімав все на відео. Про це розповідають мешканці села Вишнівець, де сталася трагедія.

Як пише видання "Тернополяни", 16-річний Василь Гнатюк не такий уже й святий, яким його описують рідні.

Хлопець вже не раз потрапляв у поле зору поліції через знущання над тваринами. Відомо, що його жертвами ставали собаки і коти, розправу над якими він знімав на мобільний телефон і згодом поширював в інтернеті.

"А ще, що цікаво, на перший погляд тихого і навіть кілька боязкого хлопця підозрюють і в крадіжці автомобіля, де кримінальне провадження по справі ще не закрите", - пише видання.

Односельці Гнатюка також кажуть, що сім'я, в якій ріс підозрюваний, далека від зразкової. Батько рідко буває тверезим, а мати - ще і любителька поскандалити, в розмові з іншими не добирає слів, вживає ненормативну лексику.

Мешканці села додають, що і сам підозрюваний є жорстоким, особливо коли вип'є. А підліток вживає алкоголь з раннього віку, вперше побачили хлопця в нетверезому стані, коли йому ледь виповнилося 13 років.

До речі, обвинувачений у вбивстві випускниці в Тернопільській області заявил, що його катували заради визнання.