"Будьте дорослими": В одній з британських шкіл дітям заборонили пропускати уроки через хворобу

Четвер 30 березня 2017 11:12
В одній з британських шкіл дітям заборонили пропускати уроки через хворобу
Фото: Учні в школі

Керівництво школи пропонує учням "змиритися" з хворобами

В Британії в одній з середніх шкіл відправили учням повідомлення з вимогою не пропускати уроки через хворобу. Так керівництво сподівається збільшити відвідуваність. Про це повідомляє The Telegraph.

Адміністрація середньої школи Norton Knatchbull School в британському місті Ашфорд відправила учням електронні листи, в яких запропонувала їм "змиритися" з усіма своїми недугами та хворобами і сумлінно ходити на заняття.

У листі школярів повідомили про те, що кількість пропусків перевищила всі допустимі норми. У зв'язку з цим керівництво навчального закладу заявило, що болі в животі або головні болі, підвищена температура і просто погане самопочуття не є поважними причинами для пропуску уроків.

Також під вкладення до електронного листа підліткам в іронічній формі запропонували змиритися з усім і справлятися з проблемами як зрілі, дорослі люди.

До речі, Миколаївські школярі збирають макулатуру, щоб облаштувати комп'ютерний клас учням у прифронтовому Гранітному.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся