ru ua

В одній з піцерій Києва «засікли» чоловіка, який топтав під столом український прапор

В одній з піцерій Києва «засікли» чоловіка, який топтав під столом український прапор Фото: Український прапор (pixabay.com)

Вчинок чоловіка відобразили приховані камери в кафе

У мережі розповіли історію про чоловіка, який прийшов у кафе та поглумився над прапором України. Про це розповів на своїй Facebook-сторінці засновник піцерії Леонід Остальцев. Повідомляється. що відвідувач закладу був одягнений у все патріотичне, залишив хороші чайові офіціантам, але під час трапези під столом топтав прапор України.

«Він сидів у кутку, як ми побачили по камерах, ногами тер державний прапор. І робив інші неправильні речі ...Помітивши під столом прапор який виглядав, як ганчірка, офіціант підібрав його і далі вже ми почали дивитися камери. До того часу тіло вже пішло. Прошу допомоги в пошуках. Можливо хтось його знає. Я просто не зовсім розумію цього вчинку. Він був одягнений у все патріотичне, посміхався, їв, пив, залишив хороші чайові, але при цьому все під ногами був прапор», - написав Леонід.

Цікаво, що цей прапор чоловік з собою приніс. Його вчинок не піддається поясненню.

«Прапор, який він сам і приніс. Не розумію, тому хочу запитати особисто, мотиви, такого вчинку. Можливо, він просто хворий і тоді все стане на свої місця. Але якщо це спосіб самовираження - я теж можу "самовиразитися" яскраво. Як мінімум в е***про таке необхідно Ували. Прапор це набагато більше ніж жовто-блакитна ганчірочка. Для мене. Для багатьох», - підсумував Леонід.

altСкріншот (facebook.com/diliriya)


altaltaltalt

Нагадаємо, що жителям Донецька оригінально "натякнули" на повернення України.