ua en ru

"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)

"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото) Фото: Небо (facebook.com/groups/r13lg)

Місцеві жителі зафіксували дивне світіння

Жителів Луганської області здивувало незвичайне світіння, яке було помічено в небі вранці, 26 грудня, поблизу Станиці Луганської. Відповідні фото опубліковані на сторінці "Регіон 13 – Луганськ" в соцмережі Facebook.

"Сьогодні вранці з боку Станиці, спочатку щось летіло і крутилося, як ракета. Потім ось така хмара", - написала очевидець Світлана.

За її словами, ніякого вибуху при цьому не було чути.

"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)

Фото: Незвичне небесне явище (facebook.com/groups/r13lg)

"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)

Фото: Незвичне явище (facebook.com/groups/r13lg)

У мережі знімком незвичайного явища поділилися й інші користувачі.

"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)

Фото: Явище (cebook.com/brilliant.lida)

"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)

Скріншот поста (facebook.com/groups/r13lg)

"Ого", - написали користувачі.

"Моя сестра бачила таке перший раз восени, сьогодні, на сході, теж бачила. Каже, що схоже було на схід кривавого місяця. Намагалася мене підняти з ліжка...Зараз без пояснень показала їй фото, і вона відразу зрозуміла про що йдеться. Ми від Луганська до 80-ти км. Знамень ніяких не вбачається у цьому, а пояснень хочеться", - розповіла Надія Корчинська.

"Воно таки летіло і це не хмара. Хоча не є військовим експертом, хіба можна напевно сказати, що це було?" – написали в мережі.

"Так ми бачили, як летіло, потім збилося в купу і ніби висіло над тобою, це перша хмара, вона мутно біла була, не всі встигли зняти, остовпіли", - додала Світлана в коментарях.

"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)"Ого": окупований Луганськ шокувало незвичайне явище в небі (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/r13lg)

До речі, парад планет вдалося зняти на відео.

На ролику видно, що на небі поруч знаходяться дві яскраві точки – планети Венера і Юпітер. Небесні тіла пройшли на відстані менш ніж півградуса.

Парад планет – це астрономічне явище, при якому певна кількість планет Сонячної системи опиняється по один бік від Сонця в невеликому секторі. При цьому вони знаходяться більш або менш близько одна до одної на небесній сфері.