ua en ru

Окупанти в Криму на вибори зганяють людей "неслов'янської зовнішності"

Окупанти в Криму на вибори зганяють людей "неслов'янської зовнішності" Фото: Гастарбайтери в РФ (facebook.com)

Для ТБ готують постановочні ролики

У Криму збирають мігрантів неслов'янської зовнішності, щоб зробити показову картинку для ТБ на вибори в Росії. Про це в ефірі "112" розповів нардеп Рефат Чубаров.

"З того, про що нас інформують - вже з ранку будуть показувати сюжети, як нібито люди в дуже такому доброму настрої, з великою охотою приходять на дільниці", - зазначає політик.

Чубаров розповідає, що для ТБ будуть зніматися відео з представниками різних національностей в національних костюмах, які нібито в такому вигляді прийшли на вибори.

"Будуть показувати людей у національних костюмах, болгар, німців, а ось тут кримські татари, а от українці у вишиванках, ось ці сюжети всі готуються", - наголосив Чубаров.

Депутат додав, що вже зараз окупанти почали залучати трудових мігрантів, які прибули на окупований півострів з 2014 року

"Вони вже проводять роботу з мобілізації трудових мігрантів, збирають людей, які працюють на терміналі Сімферопольського аеропорту, на будівництві військової дороги "Таврида", людей такий, скажімо, неслов'янської зовнішності. Їх теж будуть використовувати на виборах, щоб сказати, що це місцеві прийшли на вибори", - підсумував Чубаров.

Нагадаємо, так звана "влада" анексованого Криму для забезпечення покірного приходу кримських татар на дільниці для голосування на російських виборах підключає спецслужби. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.