ua en ru

В окупованому Криму почали мовлення українські канали

В окупованому Криму почали мовлення українські канали Телевізор з українськими каналами (Колаж РБК-Україна)

Цифрове телебачення включено в тестовому режимі

В окупованому Криму почали транслюватися українські канали. На РТС Чонгар (Херсонська область) в тестовому режимі включено цифрове телебачення. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

"На територію Північного Криму в стандарті DVB-T2 транслюються: UA: Крим (Суспільне мовлення, НСТУ) 5 канал Телеканал ICTV (StarLightMedia) Чорноморська телерадіокомпанія Прямий канал (в минулому - Тоніс) З 1 вересня мультиплекс почне працювати в звичайному режимі, з потужністю 0,3 кВт. З 1 листопада - з потужністю 1 кВт. Про це тільки поінформував Петро Семерей, директор компанії "Телесет України", яка побудувала Чонгарскую вежу і виступає оператором телекомунікацій", - повідомив він.

"Прошу земляків, які проживають в Яні Капу (Красноперекопськ), Джанкої, Красноперекопському і Джанкойському районах, надсилати свої цифрові антени на Чонгар, ловити сигнал і фіксувати українську мову на відео. Зі свого боку готуємося до створення ще одного мультиплексу, в який увійдуть ще 5 українських телеканалів", - підсумував Костинський.

altСкріншот з посади facebook.com/s.kostynskyi

До речі, Росія побудує 151-метрову телевежу в Криму, щоб перебивати український сигнал.