Олесь Терещенко помер: яким запам'ятався українцям відомий журналіст

Середа 14 березня 2018 11:59
Олесь Терещенко помер: яким запам'ятався українцям відомий журналіст
Фото: Олесь Терещенко (facebook.com/1tvua)

Порядність і надійність відрізняли цього людини

13 березня помер відомий український журналіст Олесь Терещенко. Йому було всього 43 роки. Він помер від онкологічного захворювання, з яким боровся протягом останніх місяців.

Як запевняють його друзі, його відрізняли такі якості, як порядність і надійність. Колеги і друзі, згадали, яким був заслужений журналіст України.

"Я ж його однокурсник, тому я його знаю всі п'ять років в інституті. Він був відмінником, як в інституті, так і в роботі. Завжди відповідально до всього ставився, за що брався", - розповів журналіст Олександр Шилко.

Олесь Терещенко помер: яким запам'ятався українцям відомий журналістФото: Віктор Ющенко та Олесь Терещенко (УНІАН)

Терещенко працював на 1+1 журналістом-міжнародником в кінці 90-х: з хорошим англійським він об'їздив багато країн. Він був першим ведучим вечірнього випуску новин ТСН.

"Таким я його запам'ятаю. На робочому місці в ТСН. Ми працювали в парі з Олесем Терещенком кілька років: він вів нічний випуск новин, а я був випусковим. Найбільш важкі для української тележурналістики - роки всевладдя темників. Впертий, принциповий, вимогливий до себе та інших, дуже товариський. Українець з Донецька", - згадує про журналіста його екс-колега Олеся Вахтанг Кіпіані.

Олесь Терещенко помер: яким запам'ятався українцям відомий журналістОлесь Терещенко помер: яким запам'ятався українцям відомий журналістСкріншот (facebook.com/vakhtang.kipiani)

"Олесь Терещенко був сильним журналістом. І був сильною людиною, боровся з хворобою. Професіоналізм йшов у Олеся пліч-о-пліч з вродженою делікатністю. Але за делікатністю і толерантністю завжди існувала і його принципова позиція. Олесь, нам тебе не вистачає, спочивай з миром, друже", - написав на сторінці у Facebook Олександр Доній.

Олесь Терещенко помер: яким запам'ятався українцям відомий журналістСкріншот (facebook.com/oles.doniy)

"Мені здається, такого рівня журналістом він був тому, що журналістика ніколи не була для нього на першому місці, на першому місці для нього завжди була родина. Він не робив того, за що було б соромно його дітям. А це найвищий сорт в професії", - цитує ТСН телеведучу Людмилу Добровольську.

Як раніше писав Styler, стало відомо, коли поховають журналіста.

Помер відомий український журналіст і ведучий Олесь Терещенко (ВІДЕО: video.rbc.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся