ua en ru

"Вона так любила життя": сім'я загиблої в ДТП в Харкові дівчини досі не може оговтатись

"Вона так любила життя": сім'я загиблої в ДТП в Харкові дівчини досі не може оговтатись Фото: ДТП в Харкові (Бобок Сергій/УНІАН)

Рідним важко повертатися додому, де все нагадує про трагедію

Сім'я загиблих в страшному ДТП в Харкові Діани Берченко і Олександра Евтеева вважають, що їхнє життя зруйнована. Про це розповіла мати дівчини Ольга Берченко, передає "Вікна-новини".

Жінка каже, їм важко повертатися з лікарні додому, оскільки там все нагадує про втрату.

"Поки ми в лікарні, відволікаємося. Коли приходимо додому, все нагадує про них. Про нашу доньку. Вона так любила життя, поспішала жити... Дуже важко", - сказала вона.

Життя після наїзду

Життя після наїзду Вона до останнього не знала про смерть рідних. Сьогодні з лікарні виписали найтяжчу з уцілілих у моторошній харківській аварії 27-річну Оксану Берченко. Вона в тій ДТП втратила чоловіка та молодшу сестру. Рідні їй про це не говорили, а лише переконували, що вона впала зі східців. #news

Опубліковано Вікна-новини 22 листопад 2017 р.

Відео: Мати загиблої Діани Берченко розповіла, як переживає трагедію (facebook.com/viknaSTB)

Жінка додала, що винуватці ДТП зруйнували їхнє життя.

"Вони колись вийдуть, а ми ніколи не побачимо ні свою дочку, ні нашого зятя. Вони зруйнували нам все життя. І не тільки нам", - заявила жінка.

Нагадаємо, що смертельне ДТП сталося 18 жовтня на вулиці Сумській. В результаті аварії загинуло шестеро осіб і ще п'ять отримали серйозні травми. Серед постраждалих була сестра Діани і дружина Олександра Оксана Евтеева. Вона отримала важку черепно-мозкову травму, численні переломи, розрив внутрішніх органів. 21 листопада її виписали з лікарні

Раніше стали відомі нові факти про здоров'я постраждалої вагітної жінки.

"Вагітну Жанну Власенко в віці 30 років, яка постраждала в ДТП на вулиці Сумській 18 жовтня, виписали з лікарні. Її стан, як і стан ще не народженої дівчинки, стабільне, незважаючи на те, що жінка отримала важку травму голови і кісток тазу" , - сказали в лікарні.