ua en ru

"Вона всіх нас захищала": у Житомирській області прощаються із загиблою в АТО 23-річною медсестрою

"Вона всіх нас захищала": у Житомирській області прощаються із загиблою в АТО 23-річною медсестрою Фото: Сабіна Галицька (instagram.com/sabina_galitska)

Рідні загиблої розповіли про дівчину

У зоні АТО 20 лютого в результаті обстрілу бойовиками загинула 23-річна медик 10-ї гірничо-штурмової бригади Сабіна Галицька. Тіло загиблої медсестри привезли з окупованого Донбасу в її рідне село Бастова Рудня Житомирської області. Про це повідомляє ТСН.

Військовослужбовця поховають у п'ятницю, 23 лютого. Прощання розпочнеться об 11:00.

Попрощатися з загиблою прийшли односельці.

"Для всіх нас це велике горе. Нехай Бог душу її прийме, вона всіх нас захищала, таких грішних, царство їй небесне", - сказала місцева мешканка.

"Ось це її робоче місце, вона дивилася тут жінок, це ще журнал, який вона вела. Я його не переробляла, він так і залишився", - розповіла фельдшер Людмила Данюк.

Після медичного коледжу Сабіну взяли на роботу. За словами колег, вона була спокійною і уважного до пацієнтів. Дівчина підписала контракт і пішла служити медсестрою в ЗСУ, що для її колег стало несподіванкою.

"Вирішила раптом, що вона йде. Ну, можливо, вона готувалася, не розповідала", - зазначила Данюк.

За даними журналістів, останній раз Сабіна приїжджала додому на Різдво. Проте, навіть, тоді не відходила від телевізора, щоб бути в курсі подій в зоні АТО.

"Вона, бідненька: їдуть хлопці, як я їх покину, як я можу не їхати. Вони кров'ю стікають, я, каже, не можу. Я повинна рятувати їх швидше", - розповіла бабуся загиблої Радчук Галина.

Про те, що Сабіна на передовій, вона нікому не розповідала. Загибла не хотіла, щоб її батьки хвилювалися.

"Вона говорила: ми на другій лінії, у нас тут, навіть, взагалі не чути, що стріляють. А деколи чуєш у телефон, що стріляють, то каже – це ми на полігоні, у нас навчання йдуть", - розповіла мама Сабіни Тетяна Галицька.

У школі, де вчилася медик, приспущений прапор, а в холі стоїть її фото і запалена лампадка.

Зазначається, що Сабіну Галицьку поховають на сільському кладовищі з усіма військовими почестями.

Відео: У рідному селі прощаються з Сабіною Галицької (YouTube/ТСН)

Сабіна Галицька народилася в 1994 році в селі Бастова Рудня Житомирської області. Вона закінчила дев'ять класів школи і поступила до медичного коледжу, де отримала спеціальність фельдшера. Рік тому дівчина працювала акушеркою і планувала отримати вищу освіту.

Раніше повідомлялося, коли поховають загиблу на Донбасі медсестру.