ua en ru

"Вона вірила і жертвувала": мати вбитої Окуєвої розповіла про призначення дочки

"Вона вірила і жертвувала": мати вбитої Окуєвої розповіла про призначення дочки Фото: Аміна Окуєва (facebook.com-Amina.Okueva)

Доброволець АТО померла в понеділок, 30 жовтня

Мати вбитої в результаті обстрілу машини Аміни Окуєвої пояснила, у чому полягало призначення її покійної дочки. Про це повідомляє ТСН.

"Є люди, які залишаються легендами саме тому, що розуміють своє призначення. Тому що вірити – значить жертвувати. Вона вірила і жертвувала", - сказала Ірина Нікіфорова.

Відео: Мати Аміни Окуєвої про призначення дочки (tsn.ua)

Мама Окуєвої забрала тіло з Васильківській райлікарні. Також був присутній чоловік бійця АТО Адам Осмаєв, який теж був у той трагічний вечір в машині. Він отримав поранення ноги, але жити буде. Під час вивезення тіла сім'ю супроводжували і охороняли сім'ю спецназівці поліції з автоматами.

"На жаль, у нас зараз не обійшлося без втрати справжнього, щирого патріота, який любив Україну, самовідданого і чесного. Рідкісний людина. Хоч у нас не прийнято хвалити дружину, але що є, то є", - розповів чоловік загиблої Адам Осмаєв.

Нагадаємо, що в понеділок, 30 жовтня в селищі Глеваха невідомі розстріляли автомобіль Аміни Окуєвої, в якому вона перебувала разом з чоловіком. Жінка загинула від отриманих поранень. Адама Осмаєва також поранили, але він вижив.

Це вже не перший замах на подружжя. 1 червня в Києві під видом журналіста кілер зробив замах на Адама Осмаєва.

До речі, місцеві жителі розповіли про винуватців злочину.

"В районі переїзду було багато поліції, але дорога не перекрита. Я проїжджала там близько години тому. Автомобіль ніхто не зупиняв і не обшукував, хоча в новинах говорять зворотне", - розповіла місцева мешканка Ірина.