ru ua

"Вони можуть вбити мене": на суді Саакашвілі назвав себе полоненим українського олігархату

"Вони можуть вбити мене": на суді Саакашвілі назвав себе полоненим українського олігархату Фото: Михайло Саакашвілі (Гонтар Володимир / УНІАН)

Суд над Саакашвілі проходить сьогодні, 11 грудня, в Печерському районному суді Києва

Під час суду Михайло Саакашвілі заявив, що вважає себе військовополоненим, а не затриманим.

"Вони можуть вбити мене, але ніколи не вб'ють народ України і прагнення українців до свободи. Я в цьому абсолютно переконаний. І про це я говорив зі своєю дружиною, вона прийняла моє рішення, це важкий для неї вибір, але вона підтримала", - заявив він.

Відео: Суд над Саакашвілі (facebook.com/SaakashviliMikheil)

"Жити в клітці, бути особистим в'язнем олігархату, я вважаю себе полоненим українського олігархату, Володимира Путіна і всіх тих брудних сил, які знищують Україну. Я не вважаю себе затриманим, я вважаю себе військовополоненим, тому що вони ведуть війну проти українського народу. Путін разом з олігархатом України, тому я в'язень цього олігархату. Вони не будуть розважатися, спостерігаючи за мною в клітині, вони будуть бачити в тому числі моє достойне голодування", - додав Саакашвілі.

Раніше стали відомі подробиці голодування Саакашвілі.

Адвокат затриманого лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький повідомив про те, що його підзахисний дійсно оголосив голодування і вживає тільки воду.

Адвокат зазначив, що 11 грудня затриманому політику вдалося передати особисті речі та книги. Він також заявив, що поки Саакашвілі відчуває себе нормально, хоч і оголосив голодування.