ua en ru

Опубліковано страшне відео пожежі в нічному клубі Львова

Опубліковано страшне відео пожежі в нічному клубі Львова Фото: Пожежа (112 Україна)

На одному з роликів видно, як неадекватні відвідувачі б'ють рятувальника

У ніч на неділю, 27 листопада, в нічному клубі "Місто" у Львові спалахнула пожежа. Про це повідомляє "Варта1" у Facebook.

"Сталася пожежа, люди масово покидали приміщення через вікна, багато постраждалих опіки, порізи, отруєння чадним газом", - пише один із користувачів.

Поведінка відвідувачів клубу викликала обурення в мережі. Так, на опублікованому відео зняли, як люди фотографуються на тлі пожежі, а вже на вулиці нападають на одного з рятувальників з кулаками.

"Хлопці помітили язики полум'я, що стрімко наближаються і покривають все більшу і більшу площу приміщення, і.... що б ви подумали? Вони дістали телефони і, перебуваючи всередині приміщення, почали знімати, фотографуватися і позувати на тлі полум'я, я впевнений, хтось міг ще і в periscope стримити. Дивом ці бовдури не отримали премію Дарвіна. Правда один, здається, в реанімації", - зазначив Василь Апасов.

За попередньою версією, причинами пожежі, в якій постраждало 14 людей, могли стати невдале піротехнічне шоу або проблеми з проводкою.

Нагадаємо, що в Івано-Франківській області активісти присоромили дорожників.