ru ua

Організовував інтимні зустрічі: в Одесі поліція затримала "звідника"-іноземця

Організовував інтимні зустрічі: в Одесі поліція затримала "звідника"-іноземця Колаж РБК-Україна

Чоловікові загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років

В Одесі співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, припинили незаконний "бізнес" "звідника"-іноземця. Про це передає прес-служба поліції Одеської області.

Поліцією задокументовано кілька епізодів протиправної діяльності зловмисника.

Ідея поправити своє матеріальне становище саме таким чином виникла у 32-річного чоловіка, коли він займався приватним візництвом. Іноземець вирішив організовувати зустрічі чоловіків, які прагнули вступити в інтимні стосунки з дівчатами, які надають послуги інтимного характеру за грошову винагороду.

Так, під час перевезень пасажирів на своєму автомобілі, зловмисник повідомляв чоловікам, що може організувати інтимну зустріч з дівчиною. Якщо громадянин згоден, звідник доставляв його в готель. Туди ж, за дзвінком, прибувала і дівчина, яка за гроші вступала з незнайомим чоловіком в інтимні стосунки. Ціна послуги становила тисячу гривень на годину, іноді трохи більше. Посередник отримував гроші від обох учасників "угоди".

"За даним фактом порушено кримінальну виробництво за ч. 2 ст. 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України", – розповідає заступник начальника Київського відділу поліції Одеси Дмитро Ломів.

"Обвинувальний акт стосовно підозрюваного направлено до суду. Чоловікові загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк", - додав правоохоронець.

Раніше повідомлялося, що у Львові продавщицю звинувачують у побитті восьмирічної дівчинки (відео).

Хайп-таксі #22: де посмажити шашлики в Києві