ua en ru

"Особлива місія": відомий письменник розповів, чи можна зараз припинити війну на Донбасі

"Особлива місія": відомий письменник розповів, чи можна зараз припинити війну на Донбасі Фото: ЗСУ (facebook.com/ato.news)

Літератор висловив свою думку щодо Криму та Донбасу

Відомий український письменник та політичний діяч Василь Шкляр розповів, чи можна зараз зупинити війну на Донбасі. Свою думку він вислови в інтерв’ю leopolis.news.

"У мене не зовсім популярні погляди на це. Маю опонентів, навіть, серед своїх палких прихильників. Я все-таки за ту так звану "Стіну", вважаю, що і з Кримом, і з Донбасом ми не зможемо швидко побудувати Україну успішну і привабливу. Не зможемо, навіть, у НАТО вступити. До Євросоюзу нам шляхи перекрито з цими баластами", - сказав він.

Письменник відзначив, що нікому не нав’язує таку думку.

"Я – насамперед письменник, і моє завдання – ставити питання, а не відповідати на них. Через те казав: "Стіна". Будуємо заможну, модерну, привабливу, багату Україну. І потім, під час розламів, які неодмінно відбудуться у ХХІ столітті, до нас як до успішної країни приєднаються всі питомо українські землі. Те, що чуже, то вже природний відбір іде. А те, що наше, все до нас приєднається", - відзначив Шкляр.

Він додав, що не треба брати близько до серця тимчасові втрати, навпаки, за його словами, потрібно дивитися в майбутнє.

"Якщо Господь дав нам стільки апокаліптичних випробувань, ці голодомори, й у вогні історії ця нація вижила, то, очевидно, нам уготовано якусь особливу місію. Принаймні місце під сонцем має бути", - зазначив письменник.

До речі, за добу бойовики 10 раз обстріляли позиції українських військових, - штаб АТО.