ua en ru

Освітлення волосся ромашкою, фарбування волосся ромашкою

Освітлення волосся ромашкою, фарбування волосся ромашкою Ромашка має освітлюючий ефект

Сьогодні Styler дасть кілька порад щодо освітлення волосся народними засобами

Натуральних блондинок стає все менше і менше. І навіть світлі від природи волосся з часом мають властивість темніти. Тому багатьом брюнеткам хочеться висвітлиться, а блондинкам - зберегти їх природний відтінок. Для цього існує безмежний арсенал хімічних фарб. Але завжди краще - натуральні барвники, найдієвішим з яких вважається освітлення волосся ромашкою.

Як діє на волосся рослинний барвник

Це найпопулярніша процедура у фарбуванні волосся. Всім жінкам відомо, що барвники на основі хімікатів псують структуру волосся, висушуючи його і руйнуючи. Усвідомлюючи таке неприємне вплив, вони з задоволенням звертаються до альтернативній формі - народним способам. Один з них - лікарська ромашка. Цій траві-бур'яну підвладне не тільки фарбування шевелюри, але і одночасне їх зміцнення, зволоження, оздоровлення, внаслідок якого зачіска набуває ефект сонячного сяйва.

Під дією хімічних фарб, що містять аміак, сильно порушується структура волосяного стовпа. Під час фарбування розпушується його кутикула, вимиваються ліпіди. Пігменти хімічних фарб досить глибоко проникають до нього всередину. Розчарувавшись у таких способах і не бажаючи більше ризикувати з експериментами над своєю зачіскою, жінки використовують народні засоби. Хороша альтернатива синтетичним барвникам - ромашка. Це недороге природне зілля для фарбування при грамотному підході і регулярному застосуванні дозволяє домогтися поліпшення і зовнішнього вигляду, і структури кожного волоска.

Звичайно, можна нарікати на те, що наші бабусі-прабабусі застосовували засоби по догляду за косами лише на рослинній основі тільки тому, що інших у них не було. Але ніхто не буде заперечувати той факт, що завдяки властивостям цих зіль їх коси і були такими густими, еластичними і блискучими до глибокої старості. З того часу залишилися древні рецепти по фарбуванню і зміцненню волосяного покриву за допомогою ромашки. Варто було б зазначити, що в будь-якому випадку, потрібно робити зачіску світліше чи ні, ця квітка абсолютно безпечний і дуже ефективний як цілюща рослина для шкіри і волосяного покриву. Він став справжнім подарунком природи. А крихітні квітки, схожі на сонечко, здатні дарувати волоссю найніжніші відтінки річного світила.

Але навіть при всіх чарівних властивостях квітки застосовувати його потрібно для фарбування максимально грамотно. З цією метою доводиться готувати відвар ромашки для освітлення волосся досить високій концентрації. Тому його не можна наносити занадто часто, щоб не спровокувати надмірне підсушування волосся. Але навіть таке властивість відвару успішно використовують шатенки, у яких занадто жирний тип волосяного покриву. Концентрований настій допомагає їм вирішити проблему надмірної жирності і трохи освітлити навіть саму чорну шевелюру.

Ця квітка здатна успішно впоратися і з проблемою лупи, адже володіє потужним антисептичною дією. Тому його рекомендують як комплексний препарат по догляду за волосяним покривом голови або як конкретно спрямоване засіб.

Висвітлюватися з допомогою цих квіток краще блондинкам або власницям русявих відтінків волосся. При використанні його настою або відвару зачіска набуває ніжно-золотистий тон, а темні від декількох процедур освітлюються на один-два тони. На освітлення волосся ромашкою рецепт можна вибрати з безлічі запропонованих косметологами і народними травниками. Але найчастіше для тонування застосовується традиційний склад, який робиться на основі 100 грамів сухої сировини та 200 грамів окропу. Настоюється трава близько півгодини в теплому місці, загорнувшись в рушник. Після цього розчин проціджують, віджимається і рясно наноситься на заздалегідь очищене і висушене волосся. Вони повинні бути рясно смочены відваром. Після цього надівається поліетиленова шапочка або мішечок, а зверху все закутується в рушник для збереження тепла. Витримати маску потрібно не менше 45 хвилин і змити теплою проточною водою.

Аналогічний склад можна використовувати і для ополіскування голови таким відваром після кожного миття. Але концентрація його повинна бути слабший. Отже, половиною літра окропу заливається столова ложка сухого квітки, настояти 40 хвилин і проціджують. Такий склад не призведе до сильного освітлення, але може надати легкий золотистий відтінок. В даному випадку навіть більш важливо те, що від такого ополіскування істотно поліпшується стан волосяного покриву та шкіри голови.

Для отримання більш яскравого відтінку можна додати сухої сировини в настій і знизити кількість окропу. Важливо також після подібних обполіскувань не сушити волосся рушником, а лише трохи промокнути, залишаючи пігмент на волоссі. Також небажано використовувати електричну сушку, а дочекатися природного висихання.

Фото: Освітлення волосся ромашкою

Кращі рецепти тонування волосся ромашковим настоєм

Ще краще діє ополіскування волосся ромашкою для освітлення, якщо воно виконується з підсилюють компонентами. Наприклад, відмінний спосіб тонування - додавання гліцерину. У даному випадку береться 100 грамів ромашки, заливається склянкою крутого окропу і настоюється біля півгодини. Настій проціджують, до нього додається 50 грамів гліцерину і розчин добре збовтується. Цим складом потрібно зволожити рівномірно волосяний покрив голови, надіти зверху поліетиленовий пакетик або шапочку, а зверху ще і укутати рушником. Витримати процедуру потрібно близько години. При цьому гліцерин надає обволікаючу дію на волосок і склеює його лусочки. Також він має властивість зміцнювати барвник дію ромашкового пігменту всередині волосини і так продовжувати ефект забарвлення.

Поширений рецепт освітлення - ромашка з лимоном. При його використанні відбувається комплексний вплив. А якщо одночасно застосовується кілька засобів для освітлення, то ефект виходить набагато кращий. В даному випадку потрібно взяти 30 грамів квіток - це приблизно пів аптечної пачки, залити склянкою крутого окропу і настоювати близько години. Потім отриманий настій проціджують з додаванням соку половинки лимона. Отриманий склад наноситься на сухі вимите волосся по всій їх довжині, проводиться укутування і витримується максимально довго. При цьому лимон виробляє не тільки освітлюючий дію на самі волосся, але і за рахунок фруктових кислот відновлює шкіру і структуру кожного волоска. Тому ця процедура справляє таке потужне дію. Для всіх, хто сумнівається в ефекті, який виробляє освітлення волосся ромашкою і лимоном, відгуки які користувалися настоєм жінок - кращий аргумент. А судячи з них, саме цей рецепт найбільш дієвий і довгостроковий. Однак після застосування настою і його змивання з шампунем бажано нанести трохи живильного бальзаму, щоб попередити подразнення шкіри від кислоти.

Популярний ще один рецепт. В чайничок для відварів всипається 6 ложок сухої ромашки аптечної, до неї додається склянку окропу, вміст нудиться на водяній бані близько 15 хвилин. Після цього настій повинен охолонути, він проціджують, до нього додається сік одного лимона і по столовій ложці оливкової і реп'яхової олії. Усе ретельно збовтується, розчин наноситься на півгодини на голову, яка потім закутується в целофан і рушник. Все змивається шампунем. Це більш щадний рецепт, так як в ньому міститься рослинне масло, яке пом'якшує дію кислоти.

Добре освітлює ромашка, змішана з куркумою і лимоном. Маска складається з 3 столових ложок ромашки, 1 чайної ложки меленої куркуми і подрібненої шкірки лимона. Все потрібно змішати, залити літром окропу і поставити на кілька годин в тепле місце для настоювання. Готову суміш проціджують і використовується щодня для змочування волосся до повного висихання.

Освітлення цілющими сумішами

Звичайно, краса - добре, але здорова краса - ще краще. Саме тому більшість жінок використовують не просто фарбувальні, а цілющі склади. Одним з найбільш ефективних вважається освітлення волосся ромашкою і медом. У підсумку зачіска стає м'якою і шовковистою, стан волосся значно поліпшується, а їх відтінок стає немов світиться зсередини. Причому така процедура цілком доступна всім бажаючим її зробити.

Отже, крім упаковки ромашки знадобиться лимон і 3 столових ложки натурального якісного меду. Для приготування відвару суха трава заливають 3 склянками гарячої води і кип'ятити. Відвар настоюється півгодини, проціджують і віджимається залишилася гуща. До неї додається мед і сік лимона. Отримана суміш ретельно збовтується і наноситься на попередньо вимиті волосся. Маска витримується на голові близько двох годин, після чого змивається теплою проточною водою. Застосовувати маску бажано кожну тиждень. Такий склад суміші - найбільш оптимальний. Адже для фарбування мед, лимон і ромашка доповнюють дію один одного, а для живлення та відновлення вони теж у багато разів підсилюють ефект.

Відмінно діє і реп'яхову олію в подібних зілля. Його треба взяти лише столову ложку, змішати з жовтком, ложкою натурального меду і ложкою ромашкового екстракту на масляній основі. Така маска витримується під утепленням близько двох годин. Потім вона змивається шампунем, а голова обполіскується настоєм ромашки. Процедура буде найбільш ефективною, коли повториться кілька разів на тиждень, а чисто для освітлення раз на тиждень.

Щоб її приготувати, потрібно взяти 30 грамів ромашки, залити половиною склянки води, закип'ятити і томити чверть години на маленькому вогні. Охолоджений відвар проціджують, змішується з чайною ложкою меду і рівномірно наноситься на вологе чисте волосся. Маска витримується під утепленням півгодини і змивається під теплою проточною водою. Добре, якщо просушування буде відбуватися природним шляхом, без фена. Тоді решта пігменти і поживні речовини продовжать свою дію.

Виконуючи таку процедуру, важливо враховувати, що рівень фарбування прямо залежить від природного кольору волосяного покриву. Важливі і застосовуються додаткові інгредієнти. Так, якщо в рецепті є жовтки або яйця, то вони повинні бути свіжими і купленими на ринку. Вибір меду повинен бути на користь квіткового, світлого, вищої якості. Важливо звернути увагу і на придатність ромашки аптечної, про що можна судити по даті упаковування. Часто трава буває простроченої, тоді бажаного ефекту від її застосування не вийде. Процедура освітлення ромашкою повинна проводитися регулярно, щоб домогтися поставленої мети. А доглянуті, натуральним способом прояснені волосся стануть ще і набагато більш шовковистим і блискучим.