ua en ru

Не віддають дітей в сад: в Києві батьки забили на сполох через спалах смертельної хвороби

Не віддають дітей в сад: в Києві батьки забили на сполох через спалах смертельної хвороби Фото: Діти (pixabay.com/dagon)

Напередодні померла дворічна дівчинка Мілана

Києві батьки почали панікувати через спалах інфекційного захворювання менінгіт. Вони відмовляються вести дітей в садок. Про це повідомляє ТСН.

Причиною стала загибель третю дитину від цієї хвороби. Батьки не хочуть вести малюків в дитячий садок, де раніше вчилася дворічна Мілана. Дівчинка померла від менінгіту.

"Жодного дня не пропускала, не боліла, була щаслива, йшла додому весела, щаслива", - розповіла завідуюча Інна Коротка.

Відео: Батьки ботся відводити дітей в дитсадок (tsn.ua)

У малятка піднялася температура до вечора. Тоді батьки дівчинки звернулися до медиків. Через шість годин дитина померла.

Столичні медики, які намагалися врятувати Мілану, відмовляються коментувати ситуацію. Як пояснив педіатр приватної клініки, така смерть від менінгіту цілком можлива.

"Найчастіше причиною такої смерті є агресивний перебіг інфекції, яке, на жаль, лікарями не контролюється. Від цього можна померти протягом десяти годин і не мати діагнозу", - пояснила Анна Горбань.

Нагадаємо, як соцмережі обурило моральне знущання над дитиною в ток-шоу на українському ТБ.

В одному з випусків програми ведучі та гості студії намагалися налаштувати дитини проти батька і мачухи, і всіляко захищали біологічну матір дитини, яка кинула дочка ще в ранньому дитинстві.