ru ua

Батько дитини, яку не захотів відспівувати священик, розповів подробиці трагедії

Батько дитини, яку не захотів відспівувати священик, розповів подробиці трагедії Фото: Церква (pixabay.com jackmac34)

Вбитий горем батько згадує інцидент

Батько дворічної дитини, яку в Запоріжжі не захотів відспівувати священик УПЦ МП, розповів неприємні подробиці події. Про це повідомляють "Факти".

"Коли ми звернулися в бюро ритуальних послуг, ніхто не думав про те, звідки прийде священик: з церкви Московського чи Київського патріархату. Хотіли тільки, щоб нашого малюка відспівав батюшка. Коли я віз тіло сина додому, мені зателефонувала дружина і в сльозах сказала: "Священик відмовляється відспівувати Женю!" - згадує чоловік.

За словами батька малюка, священик сказав, що їх син не хрещений, а церква "самозванна".

"Як потім розповіла дружина, священик запитав у неї, хрещений чи дитина. Дружина відповіла, що хрещений. Священик запитав, чи є свідчення про хрещення. Дружина принесла. Коли священик побачив, у якому храмі був хрещений син наш, він закрив книжку і сказав: "Ні. Ваша дитина не хрещений". Дружина сторопіла: як це? Священик не став докладно нічого пояснювати. Сказав тільки, що церква, в якій ми хрестили Женю — це "лжецерква", "самозванці". У дружини почалася істерика. Вона у сльозах впала на коліна, просила священика не йти...Але він розвернувся і пішов. На очах у десятків людей, які прийшли попрощатися з нашим сином. Кажуть, священик може допомогти вилікувати душевну біль. У нашому випадку все було навпаки — цей чоловік нашу біль тільки примножив", - повідомив чоловік.

Батько дитини, яку не захотів відспівувати священик, розповів подробиці трагедії

Фото: Папа з малюком (fakty.ua)

Чоловік стверджує, що не бив священика, як це було написано раніше в ЗМІ.

"Коли він вийшов з під'їзду, я якраз під'їхав до будинку. Я віз тіло сина в машині ритуальної служби. Помітивши автомобіль, священик зупинився і сказав водієві: "Я йду. Нехай їде хтось інший". Мені до того часу вже зателефонувала крізь сльози дружина, і я насилу міг стримувати емоції. Вискочив з машини, почав кричати...Я його не бив. Хоча, скажу чесно, дуже хотілося", - сказав батько дитини.

Нагадаємо, що священик Московського патріархату Євген Молчанов відмовився відспівувати малюка, на якого впав самогубець, тому що дитина був охрещений в Київському патріархаті. Вмовляння матері малюка також не допомогли.

Трагедія сталася на вулиці Історичної приблизно о 18:20. 39-річний чоловік, який імовірно перебував у стані алкогольного сп'яніння, вистрибнув з вікна багатоповерхівки. В цей час під будинком знаходився півторарічна хлопчик зі своїм батьком. Самогубець впав прямо на дитину.