ua en ru

"Відверто цькують": колишній студент університету Богомольця розповів про знущання над іноземними студентами

"Відверто цькують": колишній студент університету Богомольця розповів про знущання над іноземними студентами Фото РБК-Україна

Чоловік прокоментував самогубство студентки з Туркменистану

Колишній студент вузу, а сьогодні лікар і член громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я – Євген Гончар зробив скандальну заяву про ставлення до іноземних студентів в Національному медичному університеті імені Богомольця. Про це передає 24tv.ua.

Він вважає, що така трагічна ситуація, як самогубство студентки цього ВНЗ Мукаддас Насирлаєвої, яка приїхала з Туркменістану, рано чи пізно все ж повинна була відбутися.

За його словами, скандал, який зараз триває в стінах Київського медичного університету, насправді випадковий, адже на місці Мукаддас Насирлаєвої міг опинитися будь-який інший з іноземних студентів, так як в університеті до них відносяться зневажливо, особливо до студентів з Туркменістану.

"Це трагічна подія, яка відбулася в київському ВНЗ, насправді є збігом обставин. Проте такий збіг могло статися в будь-який момент, тому що до студентам-іноземцям там ставляться досить погано. Більше того, багатьох з них відверто цькують", – підкреслив Гончар

Також Євген вважає, що Катерину Амосову (ректора НМУ імені А. А. Богомольця) усунули з посади не за смерть дівчинки, а через зрив навчального процесу.

За його словами, всі мітинги, які проводилися в стінах університету, були сплановані адміністрацією і ніякого відношення до студентів не мають. Це перший в Україні прецедент, коли вище керівництво через студентів нахабно намагався зірвати навчання і використовувати це в своїх корисливих цілях.

Раніше повідомлялося, що зникла в кінці січня 2018 року 18-річна студентка Національного медичного університету імені Богомольця Мукаддас Насирлаєва звела рахунки з життям, стрибнувши з моста Патона у Києві.