Відкриття Євробачення 2017 в Києві опинилося під загрозою зриву

STYLERLIFE        21.09.2016 - 15:59
Фото: Софія Київська (obozrevatel.com)
Фото: Софія Київська (obozrevatel.com)

На території національного заповідника Софія Київська є обмеження по світлу і звуку

У Києві може зірватися церемонія відкриття конкурсу Євробачення 2017 на території Софійського собору. Про це заявив керівник прес-служби Софії Київської Олексій Курпас у коментарі сайту Gazeta.ua.

"У Софії Київській може проходити захід, що відповідає охоронним вимогам пам'яток і вимогам заповідника. Є обмеження по світлу, звуку. Адже пам'ятці більше тисячі років. Що стосується проведення Євробачення на нашій території, то ми навіть програми не бачили", - сказав Курпас.

У той же час він допускає, що одна з церемоній відкриття пісенного конкурсу може відбутися на території національного заповідника.

"У нас могло би відбутися урочисте вручення чи представлення. Але без концерту. Того, що може зашкодити Софії Київській, колектив заповідника не допустить", - підкреслив Курпас, уточнивши, що концерти на території заповідника проводяться, але в межах допустимих норм.

Раніше Sryler писав про те, що КМДА і Нацтелекомпанія України визначилися з місцем, де пройде офіційне та урочисте відкриття міжнародного пісенного конкурсу.

On Top