ua en ru

Що відрізняє Херсон від Люксембургу?: мережу шокувала якість херсонської води (фото)

Що відрізняє Херсон від Люксембургу?: мережу шокувала якість херсонської води (фото) Фото: Кран (УНІАН)

Воду з херсонських кранів показали на моторошних знімках

Мешканка Херсона в мережі показала якість води, яку щодня використовують місцеві жителі. Про це написала блогер Олена Піменова у виданні "Херсонці".

"Що спільного між Швейцарією, Норвегією і Люксембургом? Вони очолюють топ-20 країн світу, де можна сміливо пити воду з-під крану. України в цьому рейтингу немає", - зазначила вона.

За її словами, в США воду аналізують перед подачею населенню по 102-му показниками, в Європі – по 70, а в нашій країні таких показників всього 30.

"Херсон, на жаль, теж не може похвалитися смачною та безпечною водою в кранах. І хоч ми відмовилися від хлорування і перейшли на більш сучасний метод очищення води з Дніпра, пити її все одно не рекомендується. Козенятком, як у казці, не станеш. Але організм такій волозі навряд чи зрадіє", - заявила місцевий житель.

Що відрізняє Херсон від Люксембургу?: мережу шокувала якість херсонської води (фото)Що відрізняє Херсон від Люксембургу?: мережу шокувала якість херсонської води (фото)

Фото: Вода в Херсоні (khersonci.com.ua/Олена Піменова)

Вона також додала, що про якість херсонської води можна сміливо запитувати власників бойлерів.

"Фахівці кажуть, що чистити його потрібно хоча б раз на рік, інакше дарувальник гарячої води накаже довго жити", - розповіла Олена.

Вона вирішила "полегшити життя своєму бойлеру", очистила його і показала, що було всередині.

"І те, що виявилося в ньому всередині, просто шокує", - наголосила мешканка Херсона.

"Цілий 1 кг і 100 грам бруду витягнув майстер з мого водонагрівача! І якщо вся ця краса осідає на стінках електроприладу, її частинки, зрозуміло, потрапляють і на шкіру, і в сам організм", - зазначила вона.

Мешканка Херсона також додала, що питання не тільки до самої води, але і до комунікацій.

"Трубам, по яких рідина потрапляє в наші домівки, далеко не один десяток років. І хтозна, скільки ще десятиліть вони будуть виконувати свою роботу", - обурилася Олена.

"Спочатку подумав, що це мюслі смачні. А виявилося - це шлак. Ось така х*рня в Херсоні", - зазначили в мережі.

Що відрізняє Херсон від Люксембургу?: мережу шокувала якість херсонської води (фото)

Скріншот поста (twitter.com/tsyutsyurka)

До речі, шведські вчені зробили сенсаційну заяву про Чорнобиль.

Шведський вчений Ларс-Ерік де Гір у своїй статті для видання Nuclear Technology стверджує, що перший спалах на атомній станції був спричинений ядерним, а не звичайним вибухом. Такий висновок учені зробили після вивчення дисперсії ізотопів ксенону, виявлених після аварії в місті Череповець. Вони були результатом ядерного вибуху.

За версією дослідників, ядерні вибухи породили потужні струмені з розплавленого палива й матерії самого реактора. Струмені, які кинулися вгору, прошили дах реактора і піднялися на висоту в три кілометри, після чого їх підхопив вітер і доніс до Череповця. Два вибухи були ядерними, і приблизно через 2,7 секунди вибух пару зламав посудину реактора, йдеться в статті.

Відзначимо,що найбільш поширена і популярна версія свідчить, що два вибухи, що відбулися після аварії на Чорнобильській АЕС, не носили ядерний характер. Вони були викликані зміною циркуляції води.

На користь своєї гіпотези вчені наводять ще кілька доказів.