ua en ru

"Відповідь американським "Барретам": в мережі висміяли "інноваційне" зброя бойовиків "ДНР"

"Відповідь американським "Барретам": в мережі висміяли "інноваційне" зброя бойовиків "ДНР" Фото: Зброя "Дончанка" (facebook.com/denys.popovych.3)

Дальність роботи даної гвинтівки в три рази менше, ніж у американської

Бойовики "ДНР" голосно повідомили про створення снайперської гвинтівки "Дончанка", яка насправді виявилася переробленою протитанковою рушницею Дегтярьова часів Другої Світової війни. Про це написав журналіст Денис Попович на своїй Facebook-сторінці.

"В обох випадках ми бачимо однозарядну систему, що володіє вражаючою зовнішньою схожістю. Як мені видається, "ОПК молодої республіки" кустарним чином переробило старий радянський гаджет ПТРД, присобачив туди укорочений стовбур калібру 12,7 мм, чим тільки погіршив дуже непогану, за своїм часом зброю, хоча б тому, що оригінальний ПТРД має калібр в 14,5 мм", - написав він.

"Відповідь американським "Барретам": в мережі висміяли "інноваційне" зброя бойовиків "ДНР"Скріншот (facebook.com/denys.popovych.3)

Також журналіст пояснив,чи зможе оригінальний ПТРД протистояти американській зброї.

"Є все ж одне далеко не просте запитання, а чи може в реальності стрілець, озброєний оригінальним ПТРД з оптичним прицілом вести успішну антиснайперську боротьбу проти хлопця з Barrett'ом? За великим рахунком, ПТРД призначений рівно для того, для чого і "американець". Це "антиматеріальна" зброя, створена для боротьби з автомобільною технікою, легкоброньованими цілями (німецький танк першого періоду війни, в нинішньому розумінні - саме легкоброньована мета!), а також для придушення вогневих точок і поразки піхоти в укриттях. Саме для цього ПТРД і застосовувався. Для цього потрібен і Barrett", - пояснив Попович.

"Відповідь американським "Барретам": в мережі висміяли "інноваційне" зброя бойовиків "ДНР"

Скріншот (facebook.com/denys.popovych.3)

"Тому виступати з ПТРД проти хлопця з Barrett'ом і навіть проти хлопця з простою СВДшкою я б не рекомендував - аж надто відчутна різниця не на користь радянського дідка. Але це йому і простимо - між ПТРД і Barrett'ом лежить епоха в 50 років", - підсумував журналіст.

"Відповідь американським "Барретам": в мережі висміяли "інноваційне" зброя бойовиків "ДНР"

Скріншот (facebook.com/denys.popovych.3)

Відео: "ДНР" показали відповідь американським "Барретам" (YouTube/Top news 212)

Нагадаємо, що снайпер розповів, чому Україні немає сенсу купувати зброю в США.