ua en ru

Озвучені нові версії вбивства Аміни Окуєвої

Озвучені нові версії вбивства Аміни Окуєвої Фото: Аміна Окуєва (УНІАН)

Адвокат назвала три факти, які не відпрацьовує слідство

Ольга Черток, адвокат Адама Осмаєва і Аміни Окуєвої, вбитої при нападі на автомобіль під Києвом, озвучила три версії, які вважає реальними у резонансній справі. Про це вона розповіла в інтерв'ю "7 Каналу".

"1. Це можуть бути люди з оточення, які розійшлися в поглядах. Ось цю версію чомусь взагалі не відпрацьовують". 2. Товариство українсько-чеченської дружби і те, що з батальйонів у свій час багато людей увійшло в це суспільство, - це не можна скидати з рахунків. 3. Це спроба позбутися від людей, які в принципі мають певний авторитет і можуть за короткий час створити опозицію, або включитися в боротьбу до діючої влади", - каже Черток.

Відео: Версії вбивства Окуєвої (YouTube/Новини 7 Канал Одеса)

Адвоката бентежать заяви поліції про те, що після першого замаху охорона була знята з подружжя на їх прохання.

"Якщо ти "речник" поліції і кажеш таку фразу – надай документ. Якщо заяву з проханням надати охорону, то таке ж має бути, щоб з них цю охорону зняли", - говорить вона.

Нагадаємо, що вбивство Аміни Окуєвої сталося ввечері 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. Автомобіль, в якому знаходилася Окуєва, був обстріляний. Її чоловік, Адам Осмаєв, отримав поранення. В результаті події київська поліція ввела план "Сирена".

"Ми знали, що протистоїмо імперії зла, як її називали, останньої імперії, і що така ймовірність досить велика. І були готові морально. Але, звичайно, хотілося б нам загинути разом з нею. Ми віруючі люди, ми віримо в загробне життя, сподіваємося, що зустрінемось на тому світі...Тим не менш, ми люди, і втрата близької людини – дуже боляче. А тим більше, такої непересічної людини, якого я знайшов з великими труднощами", – сказав Осмаєв в інтерв'ю ART.

Зазначимо, що Осмаєв розповів, як Україні помститися за вбивство Окуєвої.