ua en ru

"Пам'ятники найманцям і вбивцям": в мережі жорстко відреагували на відкриття постаменту в Росії

"Пам'ятники найманцям і вбивцям": в мережі жорстко відреагували на відкриття постаменту в Росії Пам'ятник в Росії (youtube/RIA56)

У церемонії відкриття використовували дітей у військовій формі

Корреспондент Андрій Мальгін жорстко прокоментував відкриття пам'ятника російському військовому Олександру Прохоренко, яке відбулося 4 листопада в Оренбурзі. Про це він написав у своєму блозі Livejournal.

"Діти, беріть приклад з цього дядька. Він загинув за Башара Асада", - таку назву дав своєму посту журналіст.

Таку реакцію Мальгіна, цілком можливо, викликало використання дітей у військовій формі у церемонії відкриття пам'ятника. На фото видно, що біля пам'ятника були вишукувані близько сотні дітей, учасників організації "Юнармія".

"Пам'ятники найманцям і вбивцям": в мережі жорстко відреагували на відкриття постаменту в РосіїФото: Відкриття пам'ятника в Росії (avmalgin.livejournal.com)

"Часто звучать такі слова, що зараз інше покоління, інша молодь. Так от, Олександр своїм подвигом ще раз довів, що у нас дуже хороша молодь, у нас спадкоємність поколінь, у нас спадкоємність героїчних традицій, і сучасні молоді хлопці, коли настає момент істини, вони приймають єдине можливе для себе рішення", - зазначив під час відкриття пам'ятника представник президента РФ Михайло Бабич.

Пост журналіста активно прокоментували користувачі соцмережі: "Діти, він здох просто так, ні за що!", "Пам'ятники найманцям і вбивцям? Добре летимо, коли дно?", "Він же найманець, загинув у Сирії. Стало бути, якщо герой, то Сирії. А при чому тут Росія? Причому якщо вірити інету, то його накрили свої ж найманці... на його прохання... як це не дивно... Ні діти, не беріть приклад з цього дядька", "За бабки він загинув, не фартануло але вам діти може пощастить".

Нагадаємо, В Оренбурзі 4 листопада відкрили пам'ятник герою Росії Олександру Прохоренко, який загинув у Сирії. На урочисту церемонію, проведену з військовими почестями, прийшли сотні росіян.

Тим часом у Росії жінка намагається відсудити дітей у колишнього чоловіка, який поклоняється "святий лопати". За словами Олени Захарової, її колишній чоловік нав'язує свою релігію їх дітям. Вона стверджує, що чоловік відібрав у них православні хрестики і змушує молитися садового інструменту.