ua en ru

"Тато, забери мене": шанувальниця Мотороли поїхала на Донбас, але через три дні в шоці втекла

"Тато, забери мене": шанувальниця Мотороли поїхала на Донбас, але через три дні в шоці втекла Фото: Ліза Сокрут (Facebook/Ліза Сокрут)

У Москві дівчина працює стриптизеркою

Дочка російського топ-менеджера Ощадбанку Кирила Сокрута вирушила воювати на стороні терористів на Донбасі. Проте вже через три дні 25-річна Ліза передумала і попросила батька купити їй квиток до Москви.

Ліза Сокрут покинула Москву 11 жовтня.

"Але війна виявилася куди страшніше і реальніше, ніж малювала уява. Ліза передумала, покаялася і попросилася назад", – повідомляє Telegram-канал Mash.

Тато купив дочці квиток дочки квиток, і через десять днів вона повернулася в столицю Росії. Уточнюється, що під час поїздки в Донбас Ліза потрапила в неприємну ситуацію.


"Тато, забери мене": шанувальниця Мотороли поїхала на Донбас, але через три дні в шоці втекла"Тато, забери мене": шанувальниця Мотороли поїхала на Донбас, але через три дні в шоці втекла

Фото: У Москві дівчина танцює стриптиз (Facebook/Ліза Сокрут)

"Співробітники спецслужб" "ДНР" зловили ефектну блондинку на могилі Арсена Павлова, відомого як Моторола, і відправили на допит. Дізнавшись, що в Москві дівчина танцювала стриптиз, але чому-то зібралася воювати в Донецьку, вони засумнівалися в її адекватності і відпустили.

Відзначимо, що в Москві Ліза "відривається"з групою "Корозія металу", вона танцює на сцені в напівоголеному вигляді, "запалюючи" публіку.

Нагадаємо, Прилепін заявив, що Захарченко може стати президентом України.