ru ua

"Парадоксальна ситуація": дипломат розповів, чому українцям варто боятися Савченко (відео)

"Парадоксальна ситуація": дипломат розповів, чому українцям варто боятися Савченко (відео) Фото: Надія Савченко (РБК-Україна)

Він вважає, що Савченко – це не дуже талановита людина

Надзвичайний посол, екс-представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний розповів, чому варто боятися Надію Савченко. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Надія Савченко – це не дуже талановита людина з ініціативою, і я завжди говорив – таких людей треба найбільше боятися в політиці, в житті, в армії і т. д.", – сказав Роман.

Безсмертний вважає, що "коли людина не розуміє матерії, а входить в цю матерію зі своїми правилами гри, своїм баченням, та ще й з ініціативами, в результаті виникає така парадоксальна ситуація".

Дипломат зазначив, що при згадці Савченко, у нього виникає питання: "ну що ти (Надія Савченко) твориш". Роман наголосив, що дії Надії – неприпустимы для України.

За його словами, найгіршим варіантом вирішення ситуації з Савченко буде той, при якому не доведуть висунуті їй звинувачення.

Дивитися з 14:25

Відео: Роман Безсмертний (youtube.com/5 канал)

Раніше повідомлялося, що український військовий журналіст, координатор групи "Інформаційне опір", нардеп від "Народного фронту" Дмитро Тимчук відреагував на скандал з народним депутатом Надією Савченко, яка була заарештована за підозрою в підготовці теракту в центрі Києва.