Паралімпіада 2016: українські спортсмени підкорили соцмережі

STYLERLIFE        13.09.2016 - 22:13
Фото: Тріумф української збірної на Паралімпіаді (sport.unian.ua)
Фото: Тріумф української збірної на Паралімпіаді (sport.unian.ua)

Приголомшливий успіх збірної України на Паралімпійських іграх в Ріо став однією з головних тем для обговорення в українському сегменті соцмереж

Паралімпіада 2016 триває, а результати виступів збірної України в Ріо радують всіх українців. Так, після п'яти днів Паралімпіади наша національна команда вже отримала 65 медалей - 23 "золота", 19 "срібла" і 23 "бронзи". Фантастичні результати наших спортсменів дозволили Україні піднятися у загальнокомандному заліку на третє місце.

Всі три місця на плавання і два світових рекорди від українців

Своїми виступами українські паралімпійці, без перебільшення, потрясали багатьох наших співвітчизників. Наприклад - у змаганнях з плавання на 200 м комплексом, де наші атлети посіли всі сходинки п'єдесталу. Також здивував і порадував 24-річний бігун Ігор Квітів, який встановив на поточних Іграх відразу два світових рекорди.

Досягнення спортсменів на Паралімпіаді-2016 відзначили навіть чиновники

З приводу яскравих виступів української збірної на Паралімпіаді 2016 радісно вибухнув український сегмент соціальних мереж. Крім того, досягнення наших спортсменів не залишилися непоміченими першими особами держави і чиновниками.

"Наші паралімпійці продовжують фантастичне виступ в Ріо! Найтепліші вітання всім спортсменам, які відстоюють честь України! Пишаємося!" – написав президент Петро Порошенко у вівторок, 13 вересня, на своїй Facebook-сторінці.

"За 5 днів Паралімпіади 2016 в Ріо українська збірна отримала вже 61 медаль - 22 золотих, 19 срібних та 20 бронзових нагород! Щиро вітаю наших спортсменів з перемогою. Ви - справжній приклад незламності і віри в свої сили. Пишаємося вами!" – підкреслив в Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Також радіють успіхам наших спортсменів громадські активісти, лідери думок і прості українці.

Так, музикант Олександр Положинський закликав користувачів соцмережі Facebook звернути увагу в першу чергу саме на успіхи паралімпійців, а не на різні скандали.

"Велике прохання до всіх, хто поливає брудом або медом "95-й Квартал" в статусах чи коментарях. Будь ласка, зверніть увагу на успіхи наших паралімпійців! "Кварталівці" без нашого обговорення відомі, популярні і багаті, а спортсменам наша підтримка ой як не завадить!" – написал Положинський.

 

Викладу ці світлини на випадок, якщо раптом до голови закрадуться думки з ряду "як мені тяжко" чи "як мені погано". Люд...

Опубліковано Serhii Kuzan 13 вересня 2016 р.
 

Не вздумайте називати наших параолімпійців інвалідами! Інваліди це наші олімпійці

On Top