Паралімпіада 2016: українські спортсмени підкорили соцмережі

STYLERLIFE        13.09.2016 - 22:13
Фото: Тріумф української збірної на Паралімпіаді (sport.unian.ua)
Фото: Тріумф української збірної на Паралімпіаді (sport.unian.ua)

Приголомшливий успіх збірної України на Паралімпійських іграх в Ріо став однією з головних тем для обговорення в українському сегменті соцмереж

Паралімпіада 2016 триває, а результати виступів збірної України в Ріо радують всіх українців. Так, після п'яти днів Паралімпіади наша національна команда вже отримала 65 медалей - 23 "золота", 19 "срібла" і 23 "бронзи". Фантастичні результати наших спортсменів дозволили Україні піднятися у загальнокомандному заліку на третє місце.

Всі три місця на плавання і два світових рекорди від українців

Своїми виступами українські паралімпійці, без перебільшення, потрясали багатьох наших співвітчизників. Наприклад - у змаганнях з плавання на 200 м комплексом, де наші атлети посіли всі сходинки п'єдесталу. Також здивував і порадував 24-річний бігун Ігор Квітів, який встановив на поточних Іграх відразу два світових рекорди.

Досягнення спортсменів на Паралімпіаді-2016 відзначили навіть чиновники

З приводу яскравих виступів української збірної на Паралімпіаді 2016 радісно вибухнув український сегмент соціальних мереж. Крім того, досягнення наших спортсменів не залишилися непоміченими першими особами держави і чиновниками.

"Наші паралімпійці продовжують фантастичне виступ в Ріо! Найтепліші вітання всім спортсменам, які відстоюють честь України! Пишаємося!" – написав президент Петро Порошенко у вівторок, 13 вересня, на своїй Facebook-сторінці.

"За 5 днів Паралімпіади 2016 в Ріо українська збірна отримала вже 61 медаль - 22 золотих, 19 срібних та 20 бронзових нагород! Щиро вітаю наших спортсменів з перемогою. Ви - справжній приклад незламності і віри в свої сили. Пишаємося вами!" – підкреслив в Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Також радіють успіхам наших спортсменів громадські активісти, лідери думок і прості українці.

Так, музикант Олександр Положинський закликав користувачів соцмережі Facebook звернути увагу в першу чергу саме на успіхи паралімпійців, а не на різні скандали.

"Велике прохання до всіх, хто поливає брудом або медом "95-й Квартал" в статусах чи коментарях. Будь ласка, зверніть увагу на успіхи наших паралімпійців! "Кварталівці" без нашого обговорення відомі, популярні і багаті, а спортсменам наша підтримка ой як не завадить!" – написал Положинський.

 

Викладу ці світлини на випадок, якщо раптом до голови закрадуться думки з ряду "як мені тяжко" чи "як мені погано". Люд...

Опубліковано Serhii Kuzan 13 вересня 2016 р.
 

Не вздумайте називати наших параолімпійців інвалідами! Інваліди це наші олімпійці

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top