ua en ru

"Паспорт "ДНР" – для лохів": у мережі показали українські документи дружини Мотороли

"Паспорт "ДНР" – для лохів": у мережі показали українські документи дружини Мотороли Фото: Моторола та його дружина Олена Павлова (LiveJournal)

Свідоцтво про народження дитини і паспорт громадянки України агітаторка за "русський мир" отримала вже під час війни

Дружина вбитого ватажка "ДНР" з позивним Моторола Олена Павлова має український паспорт, виданий у лютому 2014 року після одруження і зміни прізвища. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Дмитро Вовнянко, опублікувавши фото з паспортом та свідоцтвом про народження дитини.

"А вам не дивно, що обидва документи виконані на стандартних українських бланках з тризубами і що заповнені обидва документи українською мовою? Можна заперечити, що терористка Каністра, "дружина" Мотороли - громадянка України, звідти й український паспорт. Заперечимо - до "шлюбу" з терористом Моторолою терористка Каністра була не Павловою, а Колєнкіною. Новий паспорт вона отримала після "шлюбу". З бандерівським гербом і на бандерівській мові", - відзначив блогер.

Вовнянко запитується, чому у Павлової паспорт України, а не незаконної "ДНР", і чому він заповнений не її улюбленою російською, а ненависною для дружини терориста українською.

"Вголос лементуючи про "русскій мір" і велику Росію, сама для себе терористка Каністра, явно за згоди і сприяння терориста Мотороли, оформила документи, які дозволяли їй і її доньці без перешкод виїздити на всю іншу територію України. Тому бланк - ідеально український і мова - така сама українська; дозволяли терористці Каністрі і її доньці виїздити і в Росію, і на Захід як громадянам України. В т. ч. - на Захід з території Росії. А паспорти "ДНР" та інші документи "ДНР" - то для лохів. Самі отримають - хай самі й мучаться", - вважає журналіст.

До речі, у Петербурзі звільнили кухаря за віршик про Моторолу.