ua en ru

Павло Шеремет загинув в результаті підриву авто: подробиці

Павло Шеремет загинув в результаті підриву авто: подробиці Фото: Кияни несуть квіти до місця загибелі Павла Шеремета (Віталій Носач, Styler.rbc.ua)

Подробиці жахливої трагедії, яка сталася вранці 20 липня, в центрі Києва, читайте на Styler

У середу, 20 липня, в результаті підриву авто в Києві загинув журналіст видання "Українська правда" Павло Шеремет. У мережі з'явилися фото з місця жахливої трагедії.

Машина вибухнула на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка (навпроти ресторану mcdonald's).

Відомо, що авто належало керівникові видання "Українська правда" Олені Притулі, але її в машині не було.

Павел Шеремет погиб в результате подрыва авто

Фото: Павло Шеремет загинув в результаті підриву авто (pravda.com.ua)

Павел Шеремет погиб в результате подрыва авто

Фото: Павло Шеремет загинув в результаті підриву авто (pravda.com.ua)

Як повідомляє УП, вибух стався о 7:45 ранку, коли Шеремет виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів.


Фото: В результаті вибуху машини загинув журналіст Павло Шеремет (facebook.com/Bogachuk.Oleg)

З'явилося відео з місця вибуху авто, в якому був Шеремет

Канал NewsOne під час включення з місця трагедії опитав свідків вибуху. За словами одного з них, спочатку думали, що авто вибухнуло з-за газової установки, але така версія малоймовірна, оскільки низ машини, куди зазвичай кріплять балони, не постраждав.

В автомобілі Шеремета спрацював саморобний вибуховий пристрій

"Попередньо. Спрацював саморобний безоболонковий вибуховий пристрій, можливо, дистанційно або з затримкою. Попередньо, потужністю від 400 до 600 грам в тротиловому еквіваленті. Тривають оперативно-слідчі дії, працюють експерти, вибухотехніки. Відпрацьовуються всі можливі версії цього жорстокого злочину. Деталі пізніше", - повідомив на своїй Facebook-сторінці радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Біографія Павла Шеремета

Павло Шеремет народився 28 листопада 1971 року в Мінську. Після закінчення середньої школи вступив на історичний факультет Білоруського державного університету. Закінчивши три курси, пішов з цього вузу і вступив на факультет міжнародних економічних відносин Білоруського економічного університету.

У 1996 році працював головним редактором "Білоруської ділової газети". У тому ж році був призначений завідуючим білоруським бюро Громадського російського телебачення (ОРТ).

Зарекомендував себе як противник режиму президента Білорусі Олександра Лукашенка.

У 1998 році Шеремет почав працювати спеціальним кореспондентом програм "Новини" та "Час" дирекції інформаційних програм ОРТ, а в січні 1999 року обійняв посаду шеф-редактора російської та зарубіжної кореспондентської мережі дирекції інформаційних програм ОРТ. У 2008 році покинув телеканал.

У 2012 році був створений сайт науково-популярного історичного інтернет-видання "Історична правда", творцем якого був Шеремет.

З вересня 2013 по 2014 рік працював ведучим програми "Прав? Так!" на Громадському телебаченні Росії. Після цього почав співпрацю з виданням "Українська правда", надалі став його виконавчим директором.

Павло Шеремет останні п'ять років жив у Києві.

Учасник конгресу "Україна - Росія: діалог", що відбувся 24-25 квітня 2014 року в Києві.

У червні 2015 року запустив авторський проект "Діалоги" на "24 Каналі". З вересня 2015 року по квітень 2016 року - ведучий на українському Радіо "Вести".

Звістка про загибель відомого журналіста стало справжнім шоком для українців. У соцмережах приносять співчуття родині Павла Шеремета і сперечаються, кому була вигідна смерть.