Пенсіонер з-за тисячі доларів розстріляв іноземних шахраїв

STYLERLIFE        24.09.2016 - 08:18
Фото: Рушницю (gorodkirov.ru)
Фото: Рушницю (gorodkirov.ru)

81-річний чоловік вистрілив з рушниці в спину втікаючим аферистам

На Буковині 81-річний пенсіонер з рушниці застрелив двох румунів, які намагалися продати українцю непотріб за великі гроші.

"Знайшли вони на нього певний вплив, яке дало можливість випросити тисячу доларів, гривні, і ще мали нахабство проситися до нього на каву", - розповіла голова Лужанського селищної ради Наталія Катрюк, сказано в сюжеті 1+1.

Коли старий зрозумів, що його обдурили, іноземці вже пішли. А коли вони знову повернулися, пенсіонер "взяв на мушку" шахраїв. Родичі діда кажуть, що таким чином він намагався затримати аферистів до приїзду поліції. Однак ті швидко сіли в машину і кинулися навтьоки.

"Зробив постріли з рушниці навздогін, намагаючись затримати автомобіль. Одна з куль, картеч, потрапила водієві в шию", - розповів начальник Кіцманського райвідділу поліції Віталій Гросу. Дід сам викликав правоохоронців. Водія з вогнепальним пораненням доставили в реанімацію, заарештували пасажира.

В поліції відкрили дві кримінальні виробництва: за фактом шахрайства, вчиненого іноземними громадянами, та за замах на вбивство при перевищенні меж самооборони.

Раніше в Одеській області затримали молдованина, якого розшукував Інтерпол.

On Top