ua en ru

Передумав йти на Київ: Захарченко озвучив нові плани по Україні

Передумав йти на Київ: Захарченко озвучив нові плани по Україні Фото: Олександр Захарченко (dnr-online.ru)

За словами бойовика, повернення Донбасу повинно пройти з "мінімальними втратами"

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що відновлення територіальної цілісності Донбасу має відбутися з найменшими втратами. Про це повідомляє видання бойовиків "ДАН".

За його словами, захоплення підконтрольної Україні території Донецької області має відбутися "у відповідний історичний момент і з мінімальними втратами". При цьому Захарченко розраховує на міжнародні обставини.

"Ми не маємо морального права зайняти наші міста, а згодом знову їх залишити. Оскільки тоді наших громадян ще більше будуть тероризировать. Отже, ми повинні вибрати такий історичний момент, коли наше повернення буде незворотнім і понесе за собою мінімальні втрати", - зазначив бойовик.

Нагадаємо, що раніше лідер так званої "ДНР" Олександр Захарченко знову зробив гучну заяву про те, що збирається "взяти Київ". Про це він заявив в інтерв'ю Захару Прилепіну, російському письменнику, який також воює на сході України на боці сепаратистів. Раніше Захарченко вже неодноразово обіцяв, що "візьме Київ", а заодно і Берлін і Лондон.

Як повідомляв Styler, дочка російського топ-менеджера Ощадбанку Кирила Сокрута вирушила воювати на стороні терористів на Донбасі. Проте вже через три дні 25-річна Ліза передумала і попросила батька купити їй квиток до Москви.