ua en ru

"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві

"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві Фото: ДТП в Києві (Колаж РБК-Україна)

Автомобілі серйозно постраждали

У Києві, на площі Перемоги, сталося серйозне ДТП: зіткнулися Mazda і Мercedes, один з автомобілів вилетів на зелену зону. Очевидці показали наслідки аварії, опублікували знімки в паблике dtp.kiev.ua в Facebook.

"Попередньо, водій Mazda рухався прямо по вул. Саксаганського. На площі Перемоги, при повороті ліворуч у напрямку проспекту Перемоги, сталося зіткнення з Mercedes, який їхав прямо з вул. Дмитрівській у напрямку вул. Жилянській. Від удару Mazda "вилетіла" на бордюрний камінь і закінчила свій "політ" на зеленій зоні посередині площі", - повідомляють на сторінці.

"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві"Перехрестя зла": з'явилися фото ДТП на площі Перемоги в Києві


Фото: ДТП на площі Перемоги в Києві (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Відомо, що в ДТП, на щастя, ніхто не постраждав, крім авто.

"Автомобілі отримали значні механічні пошкодження", - зазначають очевидці.

На місці події працювала патрульна поліція.

"Будьте обережні! Дане місце - "перехрестя зла" для багатьох водіїв", - попереджають автомобілістів.

До речі, Притула вразив колосальною сумою, зібраної в 2017-му на допомогу українській армії.